2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben bu Inofolic i bıraktım. Folik asit kullanim mi acaba
Ben inofolicombi kullanıyordum günde bir kere ve adetin 3. Günü klomen bu ay randevuya gidemedğim için klomen kullanmadım ama inofoliccombiyi günde 2 kere aldım ve adetin 17. Günü doktora gittiğimde 18 mm çok güzel bi yumurtan oluşmuş demişti bu klomenle aldığım sonucun aynısıydı. İnofolicombi yumurta büyütmek için çok iyi yani

Ben 20 tanesi bitince folidoce'a devam etmeyi düşünüyorum. Bana yaradı mı yaramadı mı bilmiyorum çünkü inofolic 10 tane içtim hala silik çizgi. Bir de bunda folik asit miktarı 200du sanırım, bitince normal 400 olana geçeyim diyorum hem döllenme olursa 400 olarak da devam ederim dedim
Ben de içtim bugün normal folik asitimden

Burda sayfalar çok hızlı ilerliyor kuzum yetişmek zor. Regl olmadım ama sabaha olurum canım. Testlerim hep negatif. Sen de yarın mutlaka haber et kuzum. Umarım sağlıkla yumoşun hatta yumoşların olmuştur..
12 mm imiş yumurtam kuzum cumartesi tekrar gel dedi

Merhaba benimde iğneden sonraki 5. Günüm iki gündür beyaz kremsi akıntım, sağ kasığımda sürekli devam eden ağrım ve yine sağ kasığımda ara ara olan yanma hissim var yumurtamda sağ taraftaydı. Sizde dikkatinizi çeken bi belirti var mı acaba
Şöyle aslında. Döllenen yumurta ilk kez en erken 6. gün ana rahmine yuvalanmaya yani tutunmaya çalışıyor. 6. günden önce aslında hamile sayılmıyoruz bile, yani döllenen ve tüpte ilerleyen yumurta bir belirti yaratmıyor maalesef. O hissettiğimiz kramplar ise rahmin kendini şayet döllenen yumurta varsa diye hazırlamasından ötürüymüş. Nasipse yarınsan itibaren eğer bebiş varsa yavaş yavaş belirtiler başlayabilir 🥰

benim bu sefer baya erken oldu canım bugün catlamanın 2. günü umarım kaliteli olmuştur erken yumurtlama oldu diye beu seferde acaba kalitesiz mi diye düşünmeye başladım 😒
Yok yok hiç öyle düşünme sonuçta takviyeler kullandın onlar kaliteli yumurtlamani sağlamıştır bence

bende de günü değiştirmedi ama bir çok kişide erkene çekti
Günü değişmezse eğer bu ay 40 günde regl olduğum tarafta sıra 🙄 eger tarihte değişme olmazsa yine 2 haftam falan var yumurtlamaya 🥺 işin ilginç tarafı kasıklarımda sürekli biseyler oluyor yani büyüyor mu o yüzden mi bilmiyorum ama madem büyüyor testler hala niye bu kadar silik

Şöyle aslında. Döllenen yumurta ilk kez en erken 6. gün ana rahmine yuvalanmaya yani tutunmaya çalışıyor. 6. günden önce aslında hamile sayılmıyoruz bile, yani döllenen ve tüpte ilerleyen yumurta bir belirti yaratmıyor maalesef. O hissettiğimiz kramplar ise rahmin kendini şayet döllenen yumurta varsa diye hazırlamasından ötürüymüş. Nasipse yarınsan itibaren eğer bebiş varsa yavaş yavaş belirtiler başlayabilir 🥰
İnşallah 🤲🏻 teşekkürler 🌸

canlar sa napıyorsunuz bakalım
bu sefer bambaska konudan oneri istiyorum 😎
aksam yemegı ne yapıyorsunuz ya hazırda yemegım yok 😏 😒patlıcan kabak domates patates var ıste :KK70:
bunlardan hafif yemek cıkar dimi 🤓
çıkar tabiki :)hepsini doğra yağla baharatla at fırına üzerine de yoğurt oh mis :) sağlıklı hafif kızartma

X