2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

son kez aldım artık almayı düşünmüyorum büyük konuşmıyayım bir gebeden sitrip aldım 30 tane içinde iki tanede gebelik testi var 290 aldım şuan en uygunu o galiba 30 lu beni 3 ay götürmüştü gecen aldıgımda
Aynı innovita 30+4 300 lira ama biter bitmez yapmaya başlarsan iki ay anca

Yok canım yaa neredeee 😊 hala çok silik, geçen ay zaten geç yumurtluyorum diye 13. Gün başlamıştım test en azından femometer o zaman %50 falan diyordu zaten 5 gün sonra da pik olmuştu hemen pik oldu gibi gelmişti 😅 şimdi reglden hemen sonra başladım inofolic belki geriye çeker diye de yorumlardan gördüğüm kadarıyla sadece kaliteyi arttırır erken yumurtlama yapmaz diyor 🙄 bugün 12. Gün aşırı silik hala %13 falan
benim bu sefer baya erken oldu canım bugün catlamanın 2. günü umarım kaliteli olmuştur erken yumurtlama oldu diye beu seferde acaba kalitesiz mi diye düşünmeye başladım 😒

Kızlar bakar mısınız artımed erkn gebelik testi yaptım 10 dk falan oldu sonuç alamadım pembelik gitmedi birşey gören var mı
IMG_20230808_151844.jpg

Ben 20 tanesi bitince folidoce'a devam etmeyi düşünüyorum. Bana yaradı mı yaramadı mı bilmiyorum çünkü inofolic 10 tane içtim hala silik çizgi. Bir de bunda folik asit miktarı 200du sanırım, bitince normal 400 olana geçeyim diyorum hem döllenme olursa 400 olarak da devam ederim dedim
bende bana günde bir kullanmanın yeterli gelmediğini düşünüyorum o yüzden günde iki içiyorum

Yok canım yaa neredeee 😊 hala çok silik, geçen ay zaten geç yumurtluyorum diye 13. Gün başlamıştım test en azından femometer o zaman %50 falan diyordu zaten 5 gün sonra da pik olmuştu hemen pik oldu gibi gelmişti 😅 şimdi reglden hemen sonra başladım inofolic belki geriye çeker diye de yorumlardan gördüğüm kadarıyla sadece kaliteyi arttırır erken yumurtlama yapmaz diyor 🙄 bugün 12. Gün aşırı silik hala %13 falan
bende de günü değiştirmedi ama bir çok kişide erkene çekti

Kizlar birsey goruyormusunuz ozur dilerim akintim kremsi ve fazla oldugu icin yaptim az once

Kızlar bakar mısınız artımed erkn gebelik testi yaptım 10 dk falan oldu sonuç alamadım pembelik gitmedi birşey gören var mı
Eki Görüntüle 3283929

Bugun test yaptim ilk idrar degil ama gölge cizgi var gibi sizde gorcekmisiniz acaba
arka arkaya üç test yapılmış :) üçünüzün testlerine de baktım şimdilik negatif inşAllah birkaç gün içinde pozitif testlerinizi görebilirz

X