2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bakın size yumurtam ne kadar kalitesiz gösterim 😔😔

Eklentiler

• BD8E8694-3E52-441F-9B3B-29603FBA664D.jpeg
    BD8E8694-3E52-441F-9B3B-29603FBA664D.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 111
Kuzum şöyle bir şey var benim babamın ikinci evliliği annem, babam ilk evliliğinde yıllarca evli kalıyorlar ve çocukları olmuyor tabi o zaman tüp bebek falan yapmıyolar muhtemelen yapsalardı çok net tutardı ama doğal yollarla yıllarca olmuyor boşanıyorlar tabi başka sebeplerden vs
her ikisi de farklı insanlarla evlenince hemen hamile kalınıyor hemen çocuk oluyor karşı tarafında çocuğu oluyor babamın da ben oluyorum öyle garip ki insan niye olmuyor diye sorguluyor çünkü her ikisinde de sorun yok her şey çok normal ve diğer kişilerle evliliklerinin ilk yılında çocukları oluyor hemen yapıyorlar çok garip gerçekten
O zaman enerjisel ve nasip kuzum. Bakalım nasipimiz ne zaman. Sen nasılsın😍

Bebişim ben bu hormonlardan pek anlamıyorum ama değer için normal demiş. Referans aralığında gözüküyor.
Yok kuzum normal degil adetli iken 70 üzerinde olmaması lazım hamile kalabilmek için zaten rezervim az oldugu için biliyordum da kalitesiz oldugunu hayıt kullandım belki düzelmiştie dedim ama yükseldikçe yükseldi

Yok kuzum normal degil adetli iken 70 üzerinde olmaması lazım hamile kalabilmek için zaten rezervim az oldugu için biliyordum da kalitesiz oldugunu hayıt kullandım belki düzelmiştie dedim ama yükseldikçe yükseldi
İnşallah tez zamanda düzelir canım. Vardır bir çaresi üzme kendini.

İlacı falan varsa hemen başla kullanmaya bari de düzenlesin madem. Bizlerin her ay doktora gidip kan vermesi mi gerekiyor illa ya.

İlacı falan varsa hemen başla kullanmaya bari de düzenlesin madem. Bizlerin her ay doktora gidip kan vermesi mi gerekiyor illa ya.
Kuzum şimdi dr mfk nın asistanına yazdım degerimi sordum kist miyom var mı dedi. Klomen kullanırken olmuştu ama geçti galiba dedim. Kistin hala var geçmemiş dedi kist yüksek çıkarır dedi. Bugün doktora gidecegim soracam bakim geçen ay ara verelim dedi demekki kist var diye tedaviye devam etmedi

Adetliykenmi bakıldı bu kana ? Ben 3. Günü vermiştim 25 çıkmıştı çok anlamıyorum değerlerden ama referans olabilir diye yazayım dedim 😕

Kızlar bakın size yumurtam ne kadar kalitesiz gösterim 😔😔
üzme kendini . ben bu hormonu ve detayını hiç bilmiyorum ama madem dr a gitcekmişsin o uygun değere düşürmek için verilecek bişey varsa verir.
bu hormonu sağlık ocakları da ölçüyor mu hiç bilmiyordum. yumurta kalitesi için ne zaman ölçtürmem gerekir .? gerçi çıkan sonucuda ancamayacağım :KK70:

üzme kendini . ben bu hormonu ve detayını hiç bilmiyorum ama madem dr a gitcekmişsin o uygun değere düşürmek için verilecek bişey varsa verir.
bu hormonu sağlık ocakları da ölçüyor mu hiç bilmiyordum. yumurta kalitesi için ne zaman ölçtürmem gerekir .? gerçi çıkan sonucuda ancamayacağım :KK70:
Yumurta kaliteli çatladımı diye ögrenmek için çatladıgı gün baktırmak gerekiyor canım 200 ve üzeri kaliteli yumurtladıgın anlamına geliyor ama adet günü düşük çıkması lazım benim adetli iken 240 çıktı

X