2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim ilk gebeliğim tüp bebekti amh 0,17 civarındaydı , yumurta kalite ve sayısı sıkıntım vardı hep , doğum yaptıktan sonra düşününce normal yolla daha kolay olur gibi söylemlere binaen oğlum büyüyünce şimdi ikinciyi düşünüyorum ama adetim de düzensiz yani erken menopoz belirtisi var 60. Gündeyim gebelik yok dün doktora göründüm endometrium kalınlığı 10,9 falan dedi tahlil yapmadı adet olunca yapalım hormonlara bakarız dedi . Etrafınızda tanıdığınız bildiğiniz tüp bebek sonrası gerçekten normal yolla çocuk sahibi olan var mı
Evet canım yaşadığım yerde var tüp bebekle denediler olmadı sonrasında kendiliğinden oldu çocuklar liseye geçmiş bile olabilir ☺️ O kadında rahim aşırı inceydi ondan tutunmuyor diyorlarmış ama olması gereken zaman gelince oluyor demek ki ☺️ Ben o zamanlar daha küçüktüm ama ara ara muhabbeti geçer mucize gibi

İnşallah sağolasın şimdi heyecandan çok endişe etmeye başladım 3 gündür kasık ağrım vardı bugün dahada belirginleşti umarım kötü bişiler olmuyordur içerde🥺Sabahta testimle burdayım 🥺
😂 Kız evhammlanma hemen. Çok normal. Hatta daha fazla ağrılar çeken oluyor. Yerleşmeye çalışıyor hala senin bebiş.

Sanırım ben bu akşam ya da yarın pik'i görürüm diye tahmin ediyorum, yani inşallah öyle olur. 🙏 Dün değerlendirdik bugün değerlendiremicez eşim Ankaraya gitti. Yarın değerlendiririz yine. Yarın reglin 17. günü olacak.

Bu arada aynı idrar ile yaptım iki farklı testi. Hiç bilmeyen innotvitada pik diye zannedebilir. Ancak laboquick bariz hala silik.

Eklentiler

• IMG_6389.jpeg
    IMG_6389.jpeg
    192,1 KB · Görüntüleme: 63
Sanırım ben bu akşam ya da yarın pik'i görürüm diye tahmin ediyorum, yani inşallah öyle olur. 🙏 Dün değerlendirdik bugün değerlendiremicez eşim Ankaraya gitti. Yarın değerlendiririz yine. Yarın reglin 17. günü olacak.

Bu arada aynı idrar ile yaptım iki farklı testi. Hiç bilmeyen innotvitada pik diye zannedebilir. Ancak laboquick bariz hala silik.
Günaydın böyle farklar insanı yanıltıyor işte ya iki farklı markamı kullanacağız illa 🙄

Ayy heyecanlı zamanlar geldi 😍 değerlendirmeleriniz bol olsun bebeğimmm 🥰

Madem konu açıldı kızlar bende kuruluktan dolayı ilişkide zorlanıyorum. Zaten vajinusmustum ondan dolayı rahat ilişkiye giremiyorum. Terapi aldığımızda da bebe yağı önermişti doktorumuz spremlere zararı yok demişti. Belki psikolojiktir bilmiyorum ama ben bebe yağı olmadan ilişkiye giremiyorum 😔 inşallah gerçekten doktorun dediği gibi zararı yoktur.
Bebe yagı kullanma canım bende zorlanıyodum iliskiye girerken onla kolay diye iki sene kullandım ve bende de mantar yaptı ayrıca spermleri de öldürüp hamile kalmanı zorlastıran bi etkisi var tabi o zamanlar cocuk istemedigim icin zararını bilmiyordum simdiki aklım olsa asla kullanmam

İnnovitada kesinlikle T çizgisinin daha koyu olduğunu görmek lazım onu anladım artık.
Evet evet hiç kullanmadım o markayı ama bariz fark var. Senin tabirinle vurduğunuz gol olsun
Yaptım yaptım kuzum çok şükür bundada silikte olsa çıktı ben şimdi emin olabildim🥰
Ayyy baya belli etmiş kendini tebrik ederiiim 😍

X