2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Buradaki arkadaşlar bilir İzmir’deki iyi doktorları Sana güzel bir doktor bulalım artık takibini onunla yaparsın
Valla çok sevirim ya bir ahmet seçkin önoğlunu biliyorum senelerin doktorun 26 yaşındayım düşünün o doğurtmuştu beni hsg çekimim onda oldu ama hemen aşılamaya geçmek istedi ben kabul etmeyince 3 ay beni kontrol etmeden klomen yazdı sinir oldum bıraktım bende çiğdem karası biliyorum yengem ablam ona doğum yaptırdı o kadar

Buradaki arkadaşlar bilir İzmir’deki iyi doktorları

Buradaki arkadaşlar bilir İzmir’deki iyi doktorları Sana güzel bir doktor bulalım artık takibini onunla yapar

Oyyy bayılırım bayılırımmmmm maşallah kuzularına çok güzeller ve yine kocaman bir maşallah üreme sağlıklarınaa çok bereketlilermiş

İstersen yeni bir konu aç İzmir’de kadın doğum doktoru önerisi diye Daha çok kişi yazar

4 kez femara kullandım kuzum biliyorum ne yazık ki inşallah sana şifa olur alırız güzel haberini bu ay

7 8 ayı ekledim. Benimki floydu çok iyi adeti hep doğru söyler sadece yumurtlamayi hep 13 14 15 e salio ama ben gördümki o tarihlerde olmuyo. O yüzden yenisini yükledim ama bu baya kötü qaliba

Aminn Aslında çok haklı inşAllah en hayırlısı olur güzelimm

Doğum fiyatı da çok uçuk geldi bana Hemen değiştir bence o doktoru canım daha en başından böyleyse ilerde daha önemli testler vs olunca yaşatacağı stresi düşünmek bile istemiyorum.
Yani ben bilmiyorum doğum ücreti ne kadar ama nolursa olsun bana da uçuk geldi 1-2 sefer daha gider sonra bırakırım sanırım canım çünkü tüm her şeye şimdi onunla başladım en azından riskli dönemimin geçmesini beklerim

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah. Kafanın rahat olması en iyisi. İnşallah güzel haberlerle gel

Ohh çok şükür sanki adam öğleden sonra başka birşey olmuş gibi inşallah tedaviye olumlu cevap verir vücudun. Gelecek ay bu zamanlar gebeliğin ilk günleri olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…