Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım mfk yöntemi doktorun kendi adını koyduğu bi yöntem tamamen doğal gebeliği destekliyor. Bol yeşillikli kahvaltı, spor yürüyüş, sağlıklı beslenme ve satışını yaptığı karışımlar takviyeler var. Ovulasyon testlerine de kesinlikle karşı sidikçi çubukçu falan diyor 😂 ama kendi önerdiği ürünlerde baya pahalı, imkanı olan faydasını görüyor
Çok pahalıysa şu an o topa giremem zaten canım. Hepimiz doğal gebelik istiyoruz zaten de olmuyorsa da yapacak bişey yok 🙄☺️

Yumurtlama gördüğümüz halde neden olmuyor acaba ya 😔 ben de pik ve çatlamayı çok net gördüğüm için epey ümitlenmiştim
Bilemedim canım daha 2 aydır deniyoruz sonuç alamadık daha önce hiç kadın hast. Gidip muayene olmadım zaten kendimi bildim bileli regl hep düzenliydi ovü ilk defa bu ay tahmin ettiğim yumurtlama gününde gördüm akıntımdan anlamıştım zaten o gün pik oldu öncesi ve sonrasına değerlendirmiştik o kadar çok istediğimiz için mi olmuyor acaba diyorum evet sadece 2 aydır sonuç alamadım ama gerçekten zor bir süreçmiş eşimle konuşup sperm testi yapmasını isticem bakalım bende izin alabilirsem bir hormonlara falan baktırmak istiyorum

Bende bugun sabah aklımdan geçirdim bir daha belirti aramıcam testlerimde bitmişti söz verdim alıp yapmıcam erkenden eğer dayanamıcak duruma gelirsek heyecandan buradan yazalım durduralım birbirimizi sonra daha çok üzülüyoruz
Evet kuzum ben 5 gün erken test yapınca silik çizgi çıktı ertesi gün erken gebelik testi yaptım hiç bişey çıkmadı sonra günümde regl oldum. Bunalıma girdim kısa süreli. O yüzden engellemek lazım bence de birbirimizi

Bilemedim canım daha 2 aydır deniyoruz sonuç alamadık daha önce hiç kadın hast. Gidip muayene olmadım zaten kendimi bildim bileli regl hep düzenliydi ovü ilk defa bu ay tahmin ettiğim yumurtlama gününde gördüm akıntımdan anlamıştım zaten o gün pik oldu öncesi ve sonrasına değerlendirmiştik o kadar çok istediğimiz için mi olmuyor acaba diyorum evet sadece 2 aydır sonuç alamadım ama gerçekten zor bir süreçmiş eşimle konuşup sperm testi yapmasını isticem bakalım bende izin alabilirsem bir hormonlara falan baktırmak istiyorum
İnşallah en yakın zamanda olur 🙏🏻 Rutin kontrol amaçlı bile gidebilirsin aslında. Ben evlenmeden önce evlendikten sonra gebelik düşünmeye başladığımızda hep gitmiştim. Aslında korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı. Şimdi tekrar denemeye başladık. Adetlerim düzensiz olduğu için ovulasyonla takip ediyorum.

Canım bende iki aydır deniyorum. Ama gerçekten beklemek umut etmek zor. Allah'ım bize ve daha uzun zamandır bekleyenlere istediklerini nasip etsin inşallah 😘❤️

valla ben bu hafta uygulayacağım 1 gün ara ile ilişki bakalım sonuç ne olacak bu kadar sistematik gitmemiştik hiç ama macunları falan var kuzum biraz bakındım da çok pahalıı
Canım ya iş yoğunluğu nedeniyle öyle deneyemiyoruz valla. Bünye kaldırmıyor 🤣

İnşallah en yakın zamanda olur 🙏🏻 Rutin kontrol amaçlı bile gidebilirsin aslında. Ben evlenmeden önce evlendikten sonra gebelik düşünmeye başladığımızda hep gitmiştim. Aslında korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı. Şimdi tekrar denemeye başladık. Adetlerim düzensiz olduğu için ovulasyonla takip ediyorum

İnşallah en yakın zamanda olur 🙏🏻 Rutin kontrol amaçlı bile gidebilirsin aslında. Ben evlenmeden önce evlendikten sonra gebelik düşünmeye başladığımızda hep gitmiştim. Aslında korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı. Şimdi tekrar denemeye başladık. Adetlerim düzensiz olduğu için ovulasyonla takip ediyorum.
İnşallah yeniden güzel haberleri alırsın canım 🙏 hiç kimseye anlatamadıklarımızı anlatıyoruz ve birbirimizi anlıyoruzya çok iyi geliyor

Canım bende iki aydır deniyorum. Ama gerçekten beklemek umut etmek zor. Allah'ım bize ve daha uzun zamandır bekleyenlere istediklerini nasip etsin inşallah 😘❤️
İnşallah hep dua ediyorum rahatlamak için bu ay çok fazla umut vardı içimde nedense eşime nasıl söylerim mesela diye bile çok düşünmüştüm kısmet olmadı bu sefer

Kızlar şişelerde satılan arı sütü almayı düşünüyorum 20 tane oluyormuş içinde geçen ay taze polen almıştım baya araştırdım benim sorunum eşim sigara kullanıyor ve çok fazla kahve çay içer ama fayda sağlayacak bişeyler adama yedirip içiremiyorum

Kızlar şişelerde satılan arı sütü almayı düşünüyorum 20 tane oluyormuş içinde geçen ay taze polen almıştım baya araştırdım benim sorunum eşim sigara kullanıyor ve çok fazla kahve çay içer ama fayda sağlayacak bişeyler adama yedirip içiremiyorum
Valla canım benim de eşim çok sigara içiyor. Buna iyi gelecek bişey var mı ki. Şu takviyelerden hiç anlamıyorum

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
ozguss ozguss
@asunny
@marshmelov
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
minezmn41 minezmn41
2 Nisan