Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oraya gitmedim ya biraz uzak kalıyor bize. Eşim orada ameliyat olmuştu belinden
Bende devlete hiç gitmedim bilmiyorum ama şehir hastanesindeki doktorun özellerdeki gibi boş hormon ilaçları vermeden benden direk testler istemesi hoşuma gitti açıkcası bundan sonrası için süreç nasıl olur bilmiyorum ama şuan bi sıkıntım yok

Ya baktim da en erken 31 martta randevu var uymuyor bana

Hangi şehir hastanesine ve hangi doktora gidiyorsunuz öğrenebilir miyim acaba?

Ayyy gözlerim doldu okurken tuhaf oldum. 6 yıl çok uzun bir süre, tam empati kuramam belki ama ne hissettiklerini az buçuk anladım. Rabbim hiç ummadığımız anda veriyor. Allah uzun ömür versin tüm ailenize inş. Yeğenini öp mıncır benim için.

Ya kızlar benim bu aydan umudum kesildi bizde tam değerlendireceğimiz gün sıkıntı oluyor psikolojik olarak büyük ihtimalle yapamıyoruz bişey benim normalde 12.gün pik oluyor biz 11.gün zorla bir kere yaptık dün yapamadık 12.gündü bugünden de pek umudum yok çünkü çok stres oluyoruz önceki günleri iyi değerlendirdik ama tabiki ihtimal var ama psikolojik olarak stres yaşadığımız için onun da tutamayacağını düşünüyorum sinirden ilaçları da bıraktım dün yok yani tek çare tüp bebek artık bizde modum düştü resmen

Hanımlar merhabalar, benim 3 gün önce dişim tuttu bugün doktora gittim artık dayanamadım ve kanal tedavisi başladık 3 seans, bugün 1 haftaya perşembe 2 ve 7 Nisan da 3.seans olacak. Bu aydan pek umudum yok hamilelik için ama batta 1 nisan. Olursa hamilelik olursa 3.seans nasıl olur acaba? Birde bugün röntgen çekti doktor, hamilelik öğrenilene kadar sıkıntı olmaz deniyor ama yinede tedirgin oldum açıkçası

Her zaman umut vardır kuzum lütfen düşme tutacak olan tutar bulur seni yumurtlamaları gün aşırı değerlendir ödeve döndürme aklında kurma başka şeye odaklanmaya çalış biliyorum zor ama imkansız değil ❤

Birde bakmışsın hiç ummadığın anda olmuş yumurtlamadan bir gün önce ilişki yaşayıp o kadar cok hamile kalan var ki, hic belli olmaz bu işler

Bunu pek bilemedim ama sanki kadın doğumcular daha iyi bilir canım sor yinede öyle yap

Üzülme canım, bizim ürolog çatladığı gün çok da önemli değil demişti.. öncesinde değerlendirdiysen spermler hazır bekliyordur yumurtayı merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…