Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bize de bu Ramazan nasip olsa keşke. Ne güzelmiş hikayen, bir vakti var tabi ki.
Annem de ben ve kardeşim için 10 ay beklemiş her gebeliğinde.
Ah ahhh işte herkes spiral çıkar hemen kalırsın hamile diyo bana umut verende bu oldu ins öyle olur zaten oruç tutamicam ilaç kullandığım için çok istiyorum bir evladım daha olsun rabbim büyük keşke bu Ramazan'da da aynı suorizle karşılaşacak eşime ne şekilde söylerim onu düşünüyorum hayali bile güzel önceki öyle olmadı doktor progestan başlattı hamile kaldigon an gel mg yukseltecem dedi 100 mg iken 200 mg ye çevirmeniz lazımdı düşük olmasın diye o güzel hikayemin perde arkası çok karanlık neler çektim Allah biliyor olsun kızım şimdi 5 yaşında ve abla olmak istiyor onun isteği bana güç ve cesaret verdi🥰

H Hello Kity canım benim olası bat 18 nisan regli olabildim bu ay ve batım belli oldu yumurtlama ya göre değişebilir ama söylerim önceden.heyecanla bekleyenleri selamlıyorum umarım ayın başından tablo benekle dolar gider hadi bakalım

Kızlr günaydın 17 Mart da iğne oldjm
İlk gebelık testini erken den yaptım eşimle eğlencesine 2 gün önce sılık çıktı
Sırt ayrım devam edıyo valla kalktım evde tekin yaptım anasınınsstşm
Alltakı de ıkıncı oda sılık çıktı ama çıktı
Bat 4 nisan hakkım da hayırlısı
İğne etkisidir sanırım hala 😍

Eklentiler

• 1C5E6E10-3BEF-42F1-92F4-1815B0B3BDD8.jpeg
    1C5E6E10-3BEF-42F1-92F4-1815B0B3BDD8.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 46
H Hello Kity canım benim olası bat 18 nisan regli olabildim bu ay ve batım belli oldu yumurtlama ya göre değişebilir ama söylerim önceden.heyecanla bekleyenleri selamlıyorum umarım ayın başından tablo benekle dolar gider hadi bakalım
Tekrar hoşgeldin canım. 18 olarak ekledim şimdilik. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah. Bol bol bebiş haberi verilsin. Topigimizde 🥳🥰🥳🥰

Bize de bu Ramazan nasip olsa keşke. Ne güzelmiş hikayen, bir vakti var tabi ki.
Annem de ben ve kardeşim için 10 ay beklemiş her gebeliğinde.
Benim kız kardeşimde ramazan ayında hiç beklemediği anda hamile kalmıştı 2 sene sonunda. İnşallah bu Ramazan ayında da bizlere nasip olur dediğin gibi

Kızlr günaydın 17 Mart da iğne oldjm
İlk gebelık testini erken den yaptım eşimle eğlencesine 2 gün önce sılık çıktı
Sırt ayrım devam edıyo valla kalktım evde tekin yaptım anasınınsstşm
Alltakı de ıkıncı oda sılık çıktı ama çıktı
Bat 4 nisan hakkım da hayırlısı
İğne etkisidir sanırım hala 😍
İğne etkisidir büyük ihtimal canım. Ama bir hafta sonra da inşallah böyle çıkar hatta daha koyu çıksın inşallah 🥳🥰❤️

X