Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım ne kadar büyümüş, bende önümüzdeki ay doktor kontrolünde yaptırcam büyük ihtimal
Doktorum mm söylemek istemiyor strese girmeyeyim diye ama ben artık bakınca anlıyorum 20 mm civarındaydı 3 tane vardı, 2 sağda 1 solda. Çatlatma iğnesini yaptık yine işte, hayırlısı artık doktor kontrolünde ilerlemek iyi oluyor, kafanda soru işaretleri olmuyor en azından, bence de git canım

Kızlar size kizkardesimin hikayesini anlatayım bende.
20 yaşında evlendi 1 yıl denediler çocuk olmadi. Doktora gittiler. Önce kardesimde pco olduğu için dediler, birsuru ilaçlar kürler denedi yine olmadı. Doktor değiştirdiler, o da enistemde problem var dedi. O da ilaç vs birsuru sey denedi yine olmadı. Birkaç yıl doktorlarda tedavilerle denemelere geçti. Bu sürede çok yiprandilar maalesef. Sonra tedavileri bırakma kararı aldılar. Kız kardeşim de işe başladı çalıştığı yerde birkaç yılda müdür oldu ama işi ağırdı. Evliklerinin 6. Yilindalardi. Geçen sene ramazan ayında kardeşim orucunu tutuyordu ve ısinden de dolayı ağır yük taşıma filan da yapıyordu. Çok halsiz yorgun olduğu için eşiyle 4 ayda sadece 2 kez beraber olmuşlar. Kardeşim bel ve sirt ağrısından mahvoluyordu. Hatta eşine sırtını cignetmis. Ramazan'ın sonuna doğru orucunu tutamamaya başladı. ama 3 aydır da kendine folik asit ve birsuru vitamin almış kullanıyordu. Bunlara rağmen bebek olma ihtimali kimsenin aklına gelmiyordu. Sonra kardeşim işi bırakma kararı aldı ama üstleri onu bırakmak istemiyorlardı. Kardeşim de hamileyim yalanını uydurdu. Yapamicam dedi çıktı. Ve birkaç haftalığına bizim yanımıza geldi. Annemde ve bende kalıyordu bazende. Bir gece annem adaçayı yaptığında iyi gelir diye kardeşim de anne ihtimal sıfır ama belki hamileyimdir bir test yapayım diyor. Annem de, kızım sen hiç eşinle yakınlaşma olmadığını söyleyince umitlendirmek istemedim ama karnın hamile gibi duruyor demiş. O gece saat 12 de evde test yapıyor ve Pozitif. 6 yılın sonunda tabiki çığlık çığlığa herkes mutluluk gözyaşları filan. Gece vakti hemen özel hastaneye gittik heyecandan. Doktor bile ağlamıştı buna şahit olduğu için. Çünkü minicik beklediğimiz bebek kalp atışlarıyla kocaman bir şekilde karsimizdaydi. Tam 3,5 aylıktı. Herşey Allah'tan işte. Kardeşime hamileyim dedirtti işten çıktı. Bilmeden vitamin kullandı. Orucunu bile tutturdu rabbim. Asla ümit kesilmez hepimize böyle mucizeler nasip etsin inşallah. Şimdi yeğenim 4 aylık çok hareketli kardeşim çok yoruluyor ama çok mutlu 6 yıllık beklentimiz diye seviliyor evde uzun oldu kusura bakmayın

Hayırlı olsun canım inşallah bu sefer son olur senin için de mis gibi tutsun bu sefer yumurtaların spermleri

Çook sevindim kardeşin adına çok geç gelmiş ama en azından sağ salim gelmiş Allahın mucizesi işte beklemediğin anda geliyo kardeşin için çok yıpratıcı olmuştur süreç ama sonunda mükafatını almış çok şükür

Kızlar dün ovülasyon testi pik olmuştu buraya fotoğrafını atmıştı bugün sabah yaptım silikleşti yumurtam çatlamış mı sizce dünü değerlendirdik ama bugünü de değerlendirsek mi bilemedim doktor günaşırı demişti

Evet mucizem çok şükür. yaşadığımız mutluluğu anlatmam mümkün değil. Rabbim hepimizi böyle mutlu etsin inşallah

Ya okurken bile duygulandım gözlerim doldu. Şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine rabbim bizlerede nasip etsin inşallah.

Hayırlı olsun canım inşallah bu sefer son olur senin için de mis gibi tutsun bu sefer yumurtaların spermleri
Ayy keşke kuzum yaa hepimiz mutluluklarımızı paylaşsak artık Nisan'da kardeşin için de çok sevindim, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Hayat sürprizlerle dolu

Ayy keşke kuzum yaa hepimiz mutluluklarımızı paylaşsak artık Nisan'da kardeşin için de çok sevindim, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Hayat sürprizlerle dolu
Bu Nisan olacak çok inanıyorum canım kesinlikle öyle canım Rabbimden ümit kesilmez işte

Rabbim ol derse olur Maşaallah canım bende çok duygulandım Allah mutluluklarınızı daim etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…