Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ya benim alt karnimda sancı var siddetli olmasa da rahatsız edici. Sertleşmiş birde. Çatlıyor mudur acaba?

Selam kızlar İki gün önce pik gördüm. O gün değerlendirdim. Dün çatlamıştı ve malesef değerlendiremedim bugün değerlendireceğim de inşallah geçmez iş işten çatladığı gün değerlendiremedim ya

Hiç bişey olma canım. Spermler 4-5 gün canlı kalabiliyormus zaten. Ne zaman catlarsa buluscaklari varsa buluşurlar.

Canım is isten gecmez merak etme birgebeningünlüğünden gebelik haberlerini okudugum da yumurtlamadan bir gun oncesini degerlendirip hamile kalan cok kisi var düşün

Bize de bu Ramazan nasip olsa keşke. Ne güzelmiş hikayen, bir vakti var tabi ki.
Annem de ben ve kardeşim için 10 ay beklemiş her gebeliğinde.

Akıntım devam ediyor canım ya inşallah yarina çatlamış olur havuc kemirdim bütün gün
İnşallah canim. Benim akıntı da her gün daha da yoğun uygulamaya göre bugün yumurtlama günüm aslında neyse degerlendirilcek zaten

CCa
Çok teşekkür ederim Öznurum
Canm benide alirmsn bat 10 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…