Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-23-14-19-58-059_com.miui.gallery.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 34
Geçen ay 13. gün görmüştüm. Ondan öncesinde hiç yumurtlama olmuyordu zaten 4-5 aydır ovü ile takip ediyorum
Canım masaj yapıyor musun? Yumurtlama masajı. Bana gecen ay doktor yumurtalarin çok dirençli dedi o kadar igneye ragmen cok geç büyüdü oda 16 mm oldu en fazla. Bu ay adet bitti basladim masaja dün ve bugün yumurtlama gördüm

Ovulasyon testi bitti canim almayacağım bir daha. Değerlendircem sadece Allah ne dilerse o olur
Bende bitince almicam diyorumdum.
Dr bu ay regl 4. günü bakıp yumurtalar küçük klomen kullan dedi. Kullanmadım ama 13. gün pik gördüm.
inşallah pik gördüğümüzde yumurtalar büyümüş demek oluyordur.
Tek umudum bu çünkü

Düne kadar yapıyordum, dün yapmadım sadece ama bugünden sonra ihmal etmeyeceğim. Ben ayrıca hayır macunu kullanıyorum geçen ay onun sayesinde yumurtlama görmüştüm

Kuzum ya bu testler çok strese soktu beni. Doktorlar zaten tavsiye ettmiyorlarmis. Varmış bir bildikleri baksana. İnşallah pik mik demeden hamile kalmisizdir bu ay hayırlısıyla

Devam et bence inşallah görürsün de :)
daha önce klomen vs tarzı bir destek kullandınız mı?
Dr bana önermişti bu ay kullanmadım bende.
Hayır sadece kendim hayıt macunu kullanıyorum. Doktorum adetin 3. günü çağırdı yumurta takibine başlayacağız dedi herhalde bu ay klomene başlatır diye düşünüyorum

Düne kadar yapıyordum, dün yapmadım sadece ama bugünden sonra ihmal etmeyeceğim. Ben ayrıca hayır macunu kullanıyorum geçen ay onun sayesinde yumurtlama görmüştüm
Bence de devam et mutlaka gorceksin zaten koyulasmaya başlamış benimde böyleydi koyulasmaya başlamıştı 15-16. Gün yumurtlama gördüm bende çatlamayı bekliyorum şimdi

Gelismediyse de 2-3 gun sonraya vurunmani soyler. Siz bol bol degerlendirin Durumumda bir degisiklik olsa guncelleyecegim de, malesef yok. Dupasthon biteli 4-5 gun oldu. Fil gibiyim, hareket kabiliyetim cok az, cunku cok odemim var. Her yerim aciyor. Goguslerimden süt fiskiracak sanki, oyle dolu. Ama regl gelmedi. Normal bat tarihim 30/31 mart. Bilmiyorumki o zaman mi olacak. Yumurta durumumu hic bilmiyorum zaten, regl olunca gel demisti. Degerlendiresim de gelmiyor acikcasi. Artik ilac da kullanmak istemiyorum. Adetim eskisi gibi duzenli gelsin yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…