Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeler günaydın. Biz gün aşırı ilişkiye başladık. Eğer ki bu ay olmazsa muhtemelen çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım. Bakalım neler olacak. Gün aşırı ilişkide olması lazım ya. Lütfen olsun çünkü :KK70:
Gun asiri cok zor ya. Biz bi kere yapabildik onda da ara tatildi. Calisirken zor bacim 😅😅😅

Kizlar ekledim

Eklentiler

• 16480405998754143299558037132663.jpg
    16480405998754143299558037132663.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 42
Bu ocak ayinda yaptiğim ovulasyon testim pik 17 ve 18 de sonra siliklesmis zaten şimdi bugün yaptigimda fotograftakinden daha belirgin koyu

Eklentiler

• 20220323_161851.jpg
    20220323_161851.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 32
Gelismediyse de 2-3 gun sonraya vurunmani soyler. Siz bol bol degerlendirin 🤩 Durumumda bir degisiklik olsa guncelleyecegim de, malesef yok. Dupasthon biteli 4-5 gun oldu. Fil gibiyim, hareket kabiliyetim cok az, cunku cok odemim var. Her yerim aciyor. Goguslerimden süt fiskiracak sanki, oyle dolu. Ama regl gelmedi. Normal bat tarihim 30/31 mart. Bilmiyorumki o zaman mi olacak. Yumurta durumumu hic bilmiyorum zaten, regl olunca gel demisti. Degerlendiresim de gelmiyor acikcasi. Artik ilac da kullanmak istemiyorum. Adetim eskisi gibi duzenli gelsin yeter 🤷‍♀️
Zaten normalde de 12.gün yumurtlama oluyor bende, o yüzden yarın yapar bence. Kasıklarım çok fena zaten büyümüştür o minnoşlar ☺️ regl olmamak gerçekten büyük sıkıntı kuzum ya, benim de duphaston içtiğim aylar 5 gün geçiyor adetimin üstünden. Bugün yarın gelir artık inşallah senin de.

Gelismediyse de 2-3 gun sonraya vurunmani soyler. Siz bol bol degerlendirin 🤩 Durumumda bir degisiklik olsa guncelleyecegim de, malesef yok. Dupasthon biteli 4-5 gun oldu. Fil gibiyim, hareket kabiliyetim cok az, cunku cok odemim var. Her yerim aciyor. Goguslerimden süt fiskiracak sanki, oyle dolu. Ama regl gelmedi. Normal bat tarihim 30/31 mart. Bilmiyorumki o zaman mi olacak. Yumurta durumumu hic bilmiyorum zaten, regl olunca gel demisti. Degerlendiresim de gelmiyor acikcasi. Artik ilac da kullanmak istemiyorum. Adetim eskisi gibi duzenli gelsin yeter 🤷‍♀️
Ah canım benim, maydonoz suyu falan iç ödemleri biraz hafifletici bişeyler yap bari..

Ah canım benim, maydonoz suyu falan iç ödemleri biraz hafifletici bişeyler yap bari..
Hic aklima gelmedi cnm, sagol yapayim bu aksam. Tedavi tetkik yaramadi bana, normal duzenimi de bozdum 🙄 Regl olmaya normal duzeninde devam edebilirsem saldim cayira mevlam kayira yapmak istiyorum. Belki bir gun bir yumurta bir sperm karsilasir 🥰 🧚‍♀️ Belki sadece ovulasyon yaparim ama 3 gundur yapiyorum, onda da koyu cizgi gorememek stres yapar bi sure sonra herhalde. Her turlu stres ya 🧘‍♀️ ohhhmmm hic stresli degiliiimmm 😅😅😅

Gun asiri cok zor ya. Biz bi kere yapabildik onda da ara tatildi. Calisirken zor bacim 😅😅😅
Valla bizde ilk defa deniycez çalışırken gerçekten çok zor olacak ama burda bi arkadaşımız günde 2 kere yapcaz deyince bana da bi moral oldu gün aşırıyı da yaparız artık diye. Bakalım dün başladık hayırlısı olsun inşallah tutar yoksa baya yıkılırım bu kadar emeğe :KK70:

X