Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hic aklima gelmedi cnm, sagol yapayim bu aksam. Tedavi tetkik yaramadi bana, normal duzenimi de bozdum 🙄 Regl olmaya normal duzeninde devam edebilirsem saldim cayira mevlam kayira yapmak istiyorum. Belki bir gun bir yumurta bir sperm karsilasir 🥰 🧚‍♀️ Belki sadece ovulasyon yaparim ama 3 gundur yapiyorum, onda da koyu cizgi gorememek stres yapar bi sure sonra herhalde. Her turlu stres ya 🧘‍♀️ ohhhmmm hic stresli degiliiimmm 😅😅😅
Sen bu ay da serbest atış devam et bak 😁 valla gün gün saymadığında birden sürpriz oluyor 🤗 inşallaaahhhh amin 🥳

Merhaba hanımlar biz pazartesi ilk kez korunmasız beraberlik yaşadık salı ara bugün yine devam. Ama uygulamaya göre yumurtlama zamanımda eşim 2 gün şehir dışında olcak ona canım sıkıldı 😔

Kızçeler günaydın. Biz gün aşırı ilişkiye başladık. Eğer ki bu ay olmazsa muhtemelen çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım. Bakalım neler olacak. Gün aşırı ilişkide olması lazım ya. Lütfen olsun çünkü :KK70:
Bende bu ay hamiş olursam herifime supriz yapacam yani hayal kuruyorum tanısı🤣

Kızlar bugün bunu aldım sizce nasıl.

Eklentiler

• IMG20220323185828.jpg
    IMG20220323185828.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ben kizidmanbonce 2 düşük yaptım sürekli sitres sıkıntı ya olmazsalar derken yorucu geçti yolculuğum tam kendimi saldım pes ettim artık olmayacak dedim adet günü evd ekalan son testi de sinirim bozuluyo diye yaptım bana bir suoriz oldu anlatamam kabak gibi çift çizgi birbirimize destek olalım rabbim verecek buna inanıyorum mucizeniz hepimiz alicaz kucağımıza ben buna inanıyorum kızlar 🥰

Kızlar ben kizidmanbonce 2 düşük yaptım sürekli sitres sıkıntı ya olmazsalar derken yorucu geçti yolculuğum tam kendimi saldım pes ettim artık olmayacak dedim adet günü evd ekalan son testi de sinirim bozuluyo diye yaptım bana bir suoriz oldu anlatamam kabak gibi çift çizgi birbirimize destek olalım rabbim verecek buna inanıyorum mucizeniz hepimiz alicaz kucağımıza ben buna inanıyorum kızlar 🥰
Harika ya maşallah 🧿
Vallahi bende bebek kararı verdiğimizde 1-2 aya hemen olacak gibi gelmişti. Böyle 4 ay geçti 😄 yavaş yavaş modum düşüyor. Kırmızıları görmeye de alıştım. Ne kadar beklersem bekliyim yine de olursa sürpriz gibi olacak :)

Harika ya maşallah 🧿
Vallahi bende bebek kararı verdiğimizde 1-2 aya hemen olacak gibi gelmişti. Böyle 4 ay geçti 😄 yavaş yavaş modum düşüyor. Kırmızıları görmeye de alıştım. Ne kadar beklersem bekliyim yine de olursa sürpriz gibi olacak :)
Bende 3. Denemedeyim. İlk ay olacak sanmıştım 🤣🤣🤣🤣

Bende hamile kaldığımda çok sevinmiştim kese icin doktora gittigimde de 3 kese görünce şok geçirmiştik eşimle 😂😂

Harika ya maşallah 🧿
Öyle deme kız ben 1 sene bekledim az belki çoğuna göre ama çok bekledim pes etmiştim dedim. Tamam ben bu adama uşak veremicem bide Ramazan'ın 4 cu gunuydu ben oruç tutuyorum eşim illa tuttmicaksin deyip duruyodu sen hamilesin diye adam beni bende iyi tanımış meğerse anlamıştı ve evet adet günü sinirimi bozcana yapimde atım çöpe boş gitmesin dedim bir baktimki iki çizgi hemen kan verdim 158 çıktı şok olmuştum bacaklarım titriyodu resmen 🤣:halay:

Öyle deme kız ben 1 sene bekledim az belki çoğuna göre ama çok bekledim pes etmiştim dedim. Tamam ben bu adama uşak veremicem bide Ramazan'ın 4 cu gunuydu ben oruç tutuyorum eşim illa tuttmicaksin deyip duruyodu sen hamilesin diye adam beni bende iyi tanımış meğerse anlamıştı ve evet adet günü sinirimi bozcana yapimde atım çöpe boş gitmesin dedim bir baktimki iki çizgi hemen kan verdim 158 çıktı şok olmuştum bacaklarım titriyodu resmen 🤣:halay:
Oyyy desene aynı hedefler anam hepimiz bu geminin mürettebatı olduk hayde ins hepimiz mujdelerle heyyoooo diye kutlama yapalım tek duam sürpriz yapabilelim cunkuuuu benim hamislim herkeseeeee supriz olacak🤣:KK76::KK76:
Ya ben ya ben napim 6 nisan evlilik yıldonumumuz :) 3 yılda 3 kişi oluruz ins 😍😍

Kuzum ben de bunu kullanıyorum. Bana hastanede diyetisyen bi arkadaşım önermişti. Kendisi hamileyken hastanedeki doktor arkadaşına sormuştu o bunu önermişti
İyi bari çok sevindim canım. Bana da eczacı önerdi. Şifa olsun inşallah 😘🥳

X