Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bencede yumurtlama değil. Testlere devam et inşallah bir an evvel pik görürsün. Muallakta kalmak zor oluyor çok iyi anlıyorum seni şu anda
Gerçekten insan bildiğini de unutuyor. Acaba hsg yumurtlamayı etkiler mi? Bu ikisi yumurtlama değilse aslında işime gelir, hsgnin üstünden 3 gün geçmiş olur ve değerlendirebilirim ay İnşallah ya

Hemde ne heyecan Çok teşekkürler güzel dileklerin için tatlım. Canım biz üst üste 3 gün değerlendirğimizde olmuştu ama o zaman gebelik olmadı. Yumurta spermi beğenmedi o zaman galiba
Milyonlarca spermden hiç birini beğenmiyorlar lükse bak

bu topiğinde mucizesi sen olacaksın işte sana el verdim. sadece inan ve içini rahat tut o süper enerjini hiç düşürme
Guzu bende randevu almıştım neden olmuyor diye .Tedaviye başlayacaktık güya .meğer hamilemişim..Doktora gitmeden bir gün önce çift çizgiyi gördüm Rabbimin mucizeleri bitmez

Guzu bende randevu almıştım neden olmuyor diye .Tedaviye başlayacaktık güya .meğer hamilemişim..Doktora gitmeden bir gün önce çift çizgiyi gördüm Rabbimin mucizeleri bitmez
Bende randevu alayım bari batın bir gün sonrasına belki işe yarar bunu da totem yapayım

Bence ovülasyona devam etmelisin her ay farklı günlerde yumurtluyor olabiliriz

Normalde piki kaçıncı gün görüyorsun ?

Canım kendini strese sokma ovulasyon testlerinden anlamam ama bazen yanlışda gösterebiliyornuş ve testlerin snaki siliklrşmiş gibi duruyor son 2 gün
Her ihtimale karşı değerlendirdim zaten papatyam. Bende bir daha kullanmayacağım zaten bu testleri. İster istemez biraz stres yaptım ama sağolun yine rahatlatan sizler oldunuz. Allah razı olsun hepinizden

Siz ne kadar sürede gebelik elde ettiniz.
Hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Teşekkürler Canım biz yazdan beri deniyorduk. Haziran Temmuzda korunmayı bıraktık. nerdeyse 8-9 ay oldu. Eşimde bir sorun çıkmadı , ben randevu almıştım tam gebe olduğumu öğrendim. 8 Martta Adet olmam lazımdı geciktim olmadı bende 10 martta sabah test yaptımm. çift çizgi gördüm

Her ihtimale karşı değerlendirdim zaten papatyam. Bende bir daha kullanmayacağım zaten bu testleri. İster istemez biraz stres yaptım ama sağolun yine rahatlatan sizler oldunuz. Allah razı olsun hepinizden
Amin kuzum cümlemizden razı olsunn,bu ay küçük bir mucize gelicek sana hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…