Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gun asiri cok zor ya. Biz bi kere yapabildik onda da ara tatildi. Calisirken zor bacim

Bu ocak ayinda yaptiğim ovulasyon testim pik 17 ve 18 de sonra siliklesmis zaten şimdi bugün yaptigimda fotograftakinden daha belirgin koyu

Eklentiler

• 20220323_161851.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 32
Zaten normalde de 12.gün yumurtlama oluyor bende, o yüzden yarın yapar bence. Kasıklarım çok fena zaten büyümüştür o minnoşlar regl olmamak gerçekten büyük sıkıntı kuzum ya, benim de duphaston içtiğim aylar 5 gün geçiyor adetimin üstünden. Bugün yarın gelir artık inşallah senin de.

Ah canım benim, maydonoz suyu falan iç ödemleri biraz hafifletici bişeyler yap bari..

Ah canım benim, maydonoz suyu falan iç ödemleri biraz hafifletici bişeyler yap bari..
Hic aklima gelmedi cnm, sagol yapayim bu aksam. Tedavi tetkik yaramadi bana, normal duzenimi de bozdum Regl olmaya normal duzeninde devam edebilirsem saldim cayira mevlam kayira yapmak istiyorum. Belki bir gun bir yumurta bir sperm karsilasir Belki sadece ovulasyon yaparim ama 3 gundur yapiyorum, onda da koyu cizgi gorememek stres yapar bi sure sonra herhalde. Her turlu stres ya ohhhmmm hic stresli degiliiimmm

Gun asiri cok zor ya. Biz bi kere yapabildik onda da ara tatildi. Calisirken zor bacim
Valla bizde ilk defa deniycez çalışırken gerçekten çok zor olacak ama burda bi arkadaşımız günde 2 kere yapcaz deyince bana da bi moral oldu gün aşırıyı da yaparız artık diye. Bakalım dün başladık hayırlısı olsun inşallah tutar yoksa baya yıkılırım bu kadar emeğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…