Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sıvı alımına dikkat ettim canım. Ocakta 14. Gün yumurtlama oldu. Şubat'ta da 15. Gün. Bugün de tam 16. Gunumdeyim. Pik görünmese de akıntım var fazlasıyla. Ve değerlendirdim. İnşallah testler bozuktur 😃
kuzu akıntın varsa kesin yumurtlama haftasındansın gün aşırı birlikteliğe devam

Kızlar iki aydır ovulasyon testlerim sorunsuzken bu ay niye böyle oldu pik göremiyorum. Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek @Papatyamelo Pasha22 Pasha22 @Cordessa sizde bakın canlarım ya sinirlerimi bozdu bu testler iyice 🥴🙄
Canım en son yaptığın test kaymış aynısı bende de oldu içindeki kağıt kaymış. Elinde ovulasyon testi olsa muhakkak masaja başla derdim. Ama sen degerlendirdin vücudunu sen daha iyi tanıyorsun mod düşürmek yok bu ay hepimiz güzel haber alicaz Allah'ın izniyle 🤲🏻

değerlendirdiğin günleri de not al sonra bebeğinin haftalığını hesaplamanda kolay olur ❤️ hamile olarak sana en içten duamı ediyorum. inşallah bu ay sağlıcakla kucağına alacaksın Kasım anneleri olarak biz hala seni bekliyoruz 😍😍 ayrıca Mucizenin de dediği gibi ümidini kestiğin an bebek seninle 🙏🙏 olacak ben inanıyorum ilişki sonrası 20 dakika yataktan kalkma sağına dön yat bir saat duş alma sonrasında da ılık al. folik alımını da ihmal etme 🌹🌹
Canım nursum benim Allah razı olsun 😘 tarihleri not alıyorum. İlişki sonrası yarım saat hiç kalkmıyorum zaten. Folik konusunu da bugün halledeceğim 🥰🤩💋iyi ki varsiniz kizlar

Canım en son yaptığın test kaymış aynısı bende de oldu içindeki kağıt kaymış. Elinde ovulasyon testi olsa muhakkak masaja başla derdim. Ama sen degerlendirdin vücudunu sen daha iyi tanıyorsun mod düşürmek yok bu ay hepimiz güzel haber alicaz Allah'ın izniyle 🤲🏻
Bir daha ovulasyona tövbe ettirdi bunlar beni 🤣🤣 Nisan ola hayrola diyelim

Sıvı alımına dikkat ettim canım. Ocakta 14. Gün yumurtlama oldu. Şubat'ta da 15. Gün. Bugün de tam 16. Gunumdeyim. Pik görünmese de akıntım var fazlasıyla. Ve değerlendirdim. İnşallah testler bozuktur 😃
Her ihtimal olabilir canım, iyi olmuş değerlendirdiğin .Biz adetten sonra gün aşırı değerlendirmiştik

İyi gidiyor tatlım. Bugün 6 haftalık olduk bile :KK200::emir_bebek: Darısı burdaki herkese olsun inşllah .. Keseyi gördük şükür , kalp atışı var sırada onada bu hafta gitcez.
Ne heyecanlı işler. Maşallah canım sağlıkla ilerlesin ve doğsun inşallah benim de dualarım tüm hamişlerle 💋❤️

Ya şimdi sen böyle diyince ben de çok inanırım. Mucizelerin kadını 💋💋💋😀😀
kuzu sürecimi en yakından bilen insanlardansın bat günümde dahi tüm testler negatifti o gün kan verdim 1.2 ydi doktor kesinlikle hamile değilsin demişti o hafta nasıl olsa hamile değilim diye 2 kez alttan muaynen olmuştum kist mi var acaba diye yani sen düşün gerisini.. Ben yürekten inanıyorum bu ay mercimek seninle 😍😍😍

Kızlar bana bi akıl verin, geçen ay 12-13. günlerde yumurtlama görmüştüm. 11. Gün hsg çekildim. 12. gün yumurtlama mı? 13. gün de çatlama mı oluyor o zaman? İlk resim ilk 10 dakikada çektiklerim, ikincisi diğerlerinin kuruduğu. Yoksa daha hiç yumurtlama olmadı mı? Bir gebenin günlüğünde ebru hanım 12. gün yumurtlama değil dedi, o zaman bugün de değil? Yumurtlama olsa bile değerlendiremem sanırım daha hsg’nin üstünden 3 gün geçmedi. Bana bi akıl verin ya kendimi şaşırdım artık

Eklentiler

• D73D2A94-62B0-49FE-B1D8-49CB91AE28B2.jpeg
    D73D2A94-62B0-49FE-B1D8-49CB91AE28B2.jpeg
    675,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 19808950-EC68-41E0-BA9B-9146E1C9B165.jpeg
    19808950-EC68-41E0-BA9B-9146E1C9B165.jpeg
    152,9 KB · Görüntüleme: 31
kuzu sürecimi en yakından bilen insanlardansın bat günümde dahi tüm testler negatifti o gün kan verdim 1.2 ydi doktor kesinlikle hamile değilsin demişti o hafta nasıl olsa hamile değilim diye 2 kez alttan muaynen olmuştum kist mi var acaba diye yani sen düşün gerisini.. Ben yürekten inanıyorum bu ay mercimek seninle 😍😍😍
Bilmez miyim nursum. Mart topiginin mucizesi sensin bence 🤩 en olmaz dediğimiz anda olmazları olduran Rabbimiz var ne güzel orneksin bu duruma 😘😘

Kızlar bana bi akıl verin, geçen ay 12-13. günlerde yumurtlama görmüştüm. 11. Gün hsg çekildim. 12. gün yumurtlama mı? 13. gün de çatlama mı oluyor o zaman? İlk resim ilk 10 dakikada çektiklerim, ikincisi diğerlerinin kuruduğu. Yoksa daha hiç yumurtlama olmadı mı? Bir gebenin günlüğünde ebru hanım 12. gün yumurtlama değil dedi, o zaman bugün de değil? Yumurtlama olsa bile değerlendiremem sanırım daha hsg’nin üstünden 3 gün geçmedi. Bana bi akıl verin ya kendimi şaşırdım artık
Canım bencede yumurtlama değil. Testlere devam et inşallah bir an evvel pik görürsün. Muallakta kalmak zor oluyor çok iyi anlıyorum seni şu anda 😘☺️

Ne heyecanlı işler. Maşallah canım sağlıkla ilerlesin ve doğsun inşallah benim de dualarım tüm hamişlerle 💋❤️

Gün aşırı değerlendirmek isterdim ama valla yapabileceğimize inancım yok canım. Helal olsun yapanlara 😀🤩❤️
Hemde ne heyecan:KK200: Çok teşekkürler güzel dileklerin için tatlım. Canım biz üst üste 3 gün değerlendirğimizde olmuştu ama o zaman gebelik olmadı. Yumurta spermi beğenmedi o zaman galiba :KK70:

X