Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sol kasığımda ağrı oluyor yürürken falan batıyor ara sıra

Kuzum 1-2 gün daha geçmesini bekleyeceğim
Tamam canım paylaşınca beni de etiketle mutlaka güzel haberlerini bekliyoruz
Ben de bugün 3. Kez kan verdim yarın çıkacak sonuçları sağlık ocağı sağ olsun
İlki 55ti 2 gün sonra 200 e çıktı aradan 4 gün geçti bakalım ne kadar yükselmiş

Aynisi bende de var ama sag kasikta benim de insallah bebislerdir ya yoksa kist olustu kesin
Benim de sağ kasık ağrımıştı canım hatta hep sol kasık ağrısı belirti diye duymuştum üzülüyordum neden sol değil de sağ diye hangi yön olduğu önemli değilmiş meğer

Benim de sağ kasık ağrımıştı canım hatta hep sol kasık ağrısı belirti diye duymuştum üzülüyordum neden sol değil de sağ diye hangi yön olduğu önemli değilmiş meğer
yaaa umut verdinn canım benimmm :) :) inşallah görürüm ben de pozitifi

Canım rahim duvarında neye bakacakmis
rahim duvarında az kalınlık var dedi ama adetten hemen sonra gitmiştim doktora hatta kanamam devam etti 2 gün o yüzden gitmiştim. bundan dolayı da kalınlık olabilir dedi. çok önemli ileri boyutta değil dedi. ben kafama takıldıgı için tekrar sormuştum regl olursan 2.gün gel bakalım bi rahim duvarına dedi

kızlar benim bat 19 nisan yumurtlama durumu bu ay biraz karışıktı benim tam koyu çıkmadan silikleşti. ama doktor baktı dedi sag taraftan yumurtan büyümüş günlerini değerlendir. bende düzebli bir şekilde nisan ayını değerlendirdim. koyu çıkıyordu ama tam yumurtlama denecek gibi koyu değildi 2 ve 3 nisan böyle oldu 4 nisan silikleşti. adetime kaldı dün test yaptım hamilelik testi birşey çıkmadı. çıkmama ihtimali olabilir mi kızlar. çünkü yumurtlamadan 10 11 gün sonra teste çıkar falan diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…