Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Deger 5,3 gosteriyor
Canım değer normal şartlarda 0 ile 5,3 aralığında olmalı diyor orada. Maalesef senin değer 0,1in altında çıkmış. Sol tarafta yazan kısım. Ama umutsuzluğu kapılma çünkü regline daha 9 gün var. Çıkmaması çok normal. Ben ilk gebeliğimde 10 gün önce yaptırdım negatif çıktı. 4 gün kala yaptırdım 287 çıktı değerim.

Eklentiler

• 82A1C36F-C6BB-42E5-8108-93A770EAAFEF.png
    82A1C36F-C6BB-42E5-8108-93A770EAAFEF.png
    189,2 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar ben bir ovulasyon daha yaptım bu nedir yahu?
R Random3 @dceke H Hello Kity M Mrs Electrical Engineer ve bilgi sahibi olanlar?
Kızım sen bu ay niye böyle azgın davuk gibi yumurtluyosun şaştım kaldım hahahahaha. E ne güzel gelişmelere doyamadılar. E artık bugün olsun bari şu güzelim kıpkırmızı çizgilerin hatrına. Hayat sana ısrarla şans veriyor değerlendir bi zahmet 😁 şaka maka kaçırma bak bu sefer

kuzum aticam birazdan ciktm tekrar evden duruyo evde😂 zaten belli olur kan testide birazdan acaba diyorum comfort days markasimi yaniltiyo.. keske karisik alsaydim baska markada alsaydim belli olur son 9 gun zaten
Bizim senle günlerimiz aynıydı ama 9 gün kala belli olur mu ya çok erken gibi geldi bana. Olumsuz olsa dahi umutsuzluğa kapılma bence. İnşallah bebiş vardır.

X