Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Deger 5,3 gosteriyor
Canım değer normal şartlarda 0 ile 5,3 aralığında olmalı diyor orada. Maalesef senin değer 0,1in altında çıkmış. Sol tarafta yazan kısım. Ama umutsuzluğu kapılma çünkü regline daha 9 gün var. Çıkmaması çok normal. Ben ilk gebeliğimde 10 gün önce yaptırdım negatif çıktı. 4 gün kala yaptırdım 287 çıktı değerim.

Kızlar ben bir ovulasyon daha yaptım bu nedir yahu?
R Random3 @dceke H Hello Kity M Mrs Electrical Engineer ve bilgi sahibi olanlar?
Kızım sen bu ay niye böyle azgın davuk gibi yumurtluyosun şaştım kaldım hahahahaha. E ne güzel gelişmelere doyamadılar. E artık bugün olsun bari şu güzelim kıpkırmızı çizgilerin hatrına. Hayat sana ısrarla şans veriyor değerlendir bi zahmet şaka maka kaçırma bak bu sefer

kuzum aticam birazdan ciktm tekrar evden duruyo evde zaten belli olur kan testide birazdan acaba diyorum comfort days markasimi yaniltiyo.. keske karisik alsaydim baska markada alsaydim belli olur son 9 gun zaten
Bizim senle günlerimiz aynıydı ama 9 gün kala belli olur mu ya çok erken gibi geldi bana. Olumsuz olsa dahi umutsuzluğa kapılma bence. İnşallah bebiş vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…