Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kurban olurum yaaa sen öyle diyince bende zorla görmeye çalışıyorum. Göremedim ama yarın sabah ilk idrarla tekrarliycam kuzum. İnşallah gozlerini hiç yormayacak bir test olur
Ama ilk benimkinin pozitifliği olsun doğrulansın sonra dene

Eklentiler

• 0317FAEE-D277-4F53-8715-57C40EBE27B2.png
    210,5 KB · Görüntüleme: 42
Kuzumm bunun hcg değeri çok yüksek,ondanda çıkmayabilir

kuzu benimde bat günü böyleydi bembeyazdı , bence bekle sakın ilaç içme belki bir ümit

kuzu benimde bat günü böyleydi bembeyazdı , bence bekle sakın ilaç içme belki bir ümit
Kızlar silik çizgi görüyoruz dediler bende artı Med yaptım bı tane. O da bembeyaz kuzum. Ama regl yok o yüzden hala bı umudum var çünkü hep günümde olurum.hic şaşmaz

Kızlar silik çizgi görüyoruz dediler bende artı Med yaptım bı tane. O da bembeyaz kuzum. Ama regl yok o yüzden hala bı umudum var çünkü hep günümde olurum.hic şaşmaz
ümidini sakın kaybetme ama yoksa da asla asla çok üzülme neydi mottomuz çok şükür sağlıcakla adet oluyoruz ve şansımız her ay var bekleyelim bakalım yarını

Aaa toteme ben de katılmışım arada bir ilişkiden de gayet herşey olabilir.. hatta bazen daha bile iyi oluyor.. ben de totem yaptım mayısta hepimiz hamileyiz

Valla baktım kendimi gördüm Tek deneme ve olmasını beklemek göle maya çalıp tutmasını beklemek gibi bir şey bizimkisi sanırım Birde ramazan olunca bizde enerji ışık mışık hiçbirşey kalmadı

Hiç mi değerlendirmedin. 1 gün bile olsa umut var.
Benim 15 inde bat. Bekliyorum ama zaman da geçmiyor. Bakalım ne olacak su gibi geçse de zaman görsek. Topluca pozitif haberler alalım artık ayyyy

Aman döllenmeyi yapacak olan 1 adetcik sperm. Tek sefer dediğiniz deneme ile milyonlarca sperm gidiyor. O bir tanesi de bir zahmet hallediversin işini :)) olur olur bir defa ile de olur. Zıppır çılgın hiperaktif ve çapkın 1 adet sperm vardır aralarında illaki

Bu arada geçen bir yazı okudum haber. En hızlı olan sperm döllemiyor yumurtayı diyordu, yumurta seçiyor spermi diyordu. Belli özelliklere göre imiş detayını okumadım üşendim, yazı ingilizceydi. Yumurtalar çok mu seçici acaba bizim nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…