Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa her şey ateş pahası, ben aşılamada iğne kullandım, bi de femara. 300lük iğne almışım, 4 doz vurulmuşum femarayla beraber 530 vermişim. Sonra yetmemiş 2 doz iğneyi doktor kendi kalan iğnelerden vermiş para almadan. Bi de progeston almışım.. çatlatma iğnesi derken 900 leri bulmuş.. sadece 3 ayda bir tüp bebek parası yemişiz testler ilaçlar doktor takviyeler aşılama derken güç kuvvet sağlık olsun da kazanalım paracıkları

Geçen sefer sorduğumda alacağın iğneler ortalama 1500 TL demişti. Allah yardımcımız olsun tatlım yaa bunların yanında bir de psikolojik sıkıntısı var. Annelerini üzmeden yormadan gelseler ya artık şu bıdıklar

Çok masraf gerçekten özele gidiyorum bende saglık sigortamın de hakkı doldu sürekli muayane parası kan tahlilleri yok E2 yok progestan ilaç fiyatları suan da coşmuş durumda

Kuzum acin mayis topigini ben bu ay regl olurum gibime geliyo igne koruyor sanirim hala beni. Mayis ayi hamile kalabilirm diye düşünüyorum
Kuzu sizlerden biri açsın muhtemelen yarın regl olursam bir çöküş sürecine gireceğim

Kızlar adet öncesi vajinada kuruluk olur mu? Ben hiç dikkat etmedim bugüne kadar. Yumurtlamadan sonra 10. Güne kadar hep yoğun akıntım vardı. Ama 4 gündür hiç birşey yok, henüz adette olmadım

Ttalım ben hayatımda ilk defa bu kadar kuru bir dönem geçiriyorum. prodoctor early testinde hafif silikte olsa çift çizgi çıktı. ben takip ediyordum seni sen de de benim gibi PCOS var, hadi inşallah sen de çift çizgileri görürsün arkadaşım :)

Kızlar adet öncesi vajinada kuruluk olur mu? Ben hiç dikkat etmedim bugüne kadar. Yumurtlamadan sonra 10. Güne kadar hep yoğun akıntım vardı. Ama 4 gündür hiç birşey yok, henüz adette olmadım
Ben canım ben varım çorak topraklara dönmüştüm resmen İki gebelikte de tertemizdi çamaşırlarım benim en büyük belirtilerimdendi

Canım ya bana doktor sende pcos yok demişti, ultrason görüntüsünde de aynı şekilde. Son 2 senedir adetim düzensiz öncesinde günü gününe olurdum. Anlamadım ki baska bir doktora daha gidicem. Bende yumurtlamadan sonra 12. Gün predictor early yaptım negatif çıktı dün sabahda artimed kaset test yaptım yine negatif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…