Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtalamadan 12 gün ovulasyon yaptım koyu çıktı sanki sonra gebelik testi yapayım dedim negatif çıktı.. daha erken mi sizce

Yumurtalamadan 12 gün ovulasyon yaptım koyu çıktı sanki sonra gebelik testi yapayım dedim negatif çıktı.. daha erken mi sizce Eki Görüntüle 3041168
Erken olabilir canım. Birde yaptığın test markasına göre değişiyor. Mesela artımed kaset testi erken gebelik testi kadar hassas. Çok küçük değerleri bile algılıyor. Ama bazıları da olduğu halde göstermiyor.

Allah'ım bize böyle pozitif çizgiler le müthiş moral oluyorsunuz hayırlı olsun canım benim çok sevdiğim

Gece sahura kalkarken başım öyle döndü ki bu belirtilere rağmen fos cikarsa sinirimden ağlarım ben saat çaldı kalktım gibi yere yığıldım saniyelik bı dönme oldu herhalde bu kadar psikolojik bişi olamaz bu

Günaydın canım yumurtlama sonrası 10. Gün bence belirtiler başlar. Ayırt etmek zor olsada reglden

Kızlar bende az önce test yaptım tek çizgi yine zaten sancım da var bugün yarın regl olurum hayırlısı böyleymiş kalan arkadaşlara şans diliyorum H Hello Kity canım beni de silebilirsin listeden bir süre isim yazdırmıcam buralara daha çok stres oluyorum galiba

Hayırlısı olsun canım. Benimde yarın bat. Ve sanırım regl olacağım. Ağrıları geldi bile bugünden.

Uykusuzluk geçen hafta bende de vardı. Ve dün geceden beri de kaşınıyor um. Belirti mi ki bunlar. Hiç duymadım böyle belirti de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…