Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi geceler herkeseee umarım iyisinizdir bayadır konuşamıyoruz burdan maşallah tablo ne güzel gidiyor Bi sorum olacak; yumurtlamadan veya çatlamadan 1 hafta-10 günden sonraki zamandan itibaren gebelik belirtileri yaşayanlar var mı? Varsa neler yaşadılar? Herhangi bir belirti için çok mu erken bu tarihler? Kafamda deli sorular

Kuzum benim bu son gebelikte ilişkiden sonra 8-9 gün sonra yumurtlamadan sonraki aşırı kuruluğumdan ve sık idrara çıkmaya başlamamdan şüphelendim 10. Gün test yaptım erken gebelik çok silik çıktı. Benim en büyük belirtilerim bu 2 gebelikte de

Günaydın kızlar iki gecedir uyku yüzü göremiyorum. Erkenden yatıyorum ama ezan vaktine kadar donup duruyorum geceleri sürekli kasiniyorum derin uykuya geçemiyorum. Ben bir tek regl olduğumda bunu yaşardım şimdi reglden önce başladı o kadar kötü bir durum ki ağlamaktan bi hal oldum gece.

Günaydın kızlar pazar günü test yapmıştım. Prodoctor early, ilk 5 dk da çok silikti. Bugün de yaptım ekte yine ilk 5 dk da sanırım artıyor ayrıca gidip aile hekimliğinde kan vereceğim şimdi Allahım isteyen herkese görmeyi nasip etsin inşallah bu çizgileri, bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alalım

Eklentiler

• F8AB4110-9C55-403C-B2E4-FD3354CDB776.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 78
  • 45F20B80-7535-49C0-8F22-B11EB3564383.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 79
Aaaa tebrik ederimmm yeni gördüm vallaha .. İnshaAllah sağ Salim kucağına alırsın canimmm... Hemen seni benim sayfamdaki listeye ekliyorum umut olanlar listesine

Saglıkla tutunsun kuzucum masallah hayırlı olsun bizede sürecini anlat

Valla bata 5 var işte carsamba bata 2 kala kan vermiş olcam her yanımda sivilce fışkırıyor sinirlerim bozuldu
Hadi güzel haberler ver bize ve bence ovülasyon testiyle takip etmek yerine doktor takibinde ilerle.
Şu anda hiç plan yapmıyorum hatta doktora gitsem mi gitmesem mi diye düşünüyorum çünkü iğneler pahalı biz sıkışığız. Ben çok yoruldum gerçekten, hiç olmyacakmış ve boşa kürek çekiyormuş gibiyim. Bi yanım vazgeçme diyor. Çok karışığım

hayırlı olsun canım masallaahhh,
haber ver bızlerede.
amınnnn

Ya benim iki kaybımda da aynı olmuştu. Şimdi aynı ağrıdan oturup kalkarken oluyor ama bat 18 Nisan daha çok var bende anlamadım. Bu kadar erken mi oldu senin de?

Saglıkla tutunsun kuzucum masallah hayırlı olsun bizede sürecini anlat
Canım PCOS var bende, bu ay değişik olarak sadece reglim bittikten hemen sonra gün aşırı değerlendirmeye başladım. yumurtlama gününden önceki gününü ve bir gün sonrasını değerlendirdik. sonra da saldım açıkcası belki bir hafta sonra falan bir kere yine olmuştur ilişki. bir de farkettiğim şey benim çok akıntım olurdu. Şuan kupkuruyum. bir de kasıklarıma iğne batar gibi oldu çokça. şuan da da regl olacakmışım gibi kasık ve bel ağrım var kuzum. genel olarak böyleydi :) inşallah atlamamışımdır birşey :) aklımda olanlar bunlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…