Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah. Darısı başımıza çok sevindim

KIzlar 25 Marta iğne oldum dayanamadım bir test yaptım erken biliyorum hatta 2. İdrar ile yaptım su içtim hemen yaptım sizce daha erken mi iğne etkisi olma ihtimalı var değil mi

Kızlar adet öncesi vajinada kuruluk olur mu? Ben hiç dikkat etmedim bugüne kadar. Yumurtlamadan sonra 10. Güne kadar hep yoğun akıntım vardı. Ama 4 gündür hiç birşey yok, henüz adette olmadım

Kızlar adet öncesi vajinada kuruluk olur mu? Ben hiç dikkat etmedim bugüne kadar. Yumurtlamadan sonra 10. Güne kadar hep yoğun akıntım vardı. Ama 4 gündür hiç birşey yok, henüz adette olmadım
Canımın içi benimde yoğun akıntım vardı biliyorsun. Yarın bat. Şuan hiç bişey yok artık hangisi neyin belirtisi şaştım ben

Uykusuzluk geçen hafta bende de vardı. Ve dün geceden beri de kaşınıyor um. Belirti mi ki bunlar. Hiç duymadım böyle belirti de
Şimdi internette okudum artan progesteron hormonu gündüz uyku gece uykusuzluk yapabilirmiş. Ben zaten bir tek regl zamanı böyle olurum o da hormonlardan dolayı ama ilk günleri olur genelde önceden olmaz

Canım cuma cumartesi olmam lazım çünkü iğneyi vurduğumda 22 mm di ben akşam vurduldum bence aynı gün de çatladı çünkü iğneyi vurulmadan kasıj ağrım vardı
Canım umutlandirmak istemem ama bebiş olma ihtimali de fazla bence. Hayırlısı olsun. 11. Gün bu kadar koyu çıkması ilginç. Hem bata az kalmış. Hem de ilk idrar değil su da icmissin. Hiç böyle iğne etkisi görmemiştim

Daha da koyu inşallah kuzum ya inş şubatta kimyasal geçirdim o kadar kötü günler geçirdim ki inş bu sefer olmuştur senin de bat yarın merak ile bekliyorum

Şimdi internette okudum artan progesteron hormonu gündüz uyku gece uykusuzluk yapabilirmiş. Ben zaten bir tek regl zamanı böyle olurum o da hormonlardan dolayı ama ilk günleri olur genelde önceden olmaz
Hadi inşallah diyelim kuzum. Benim bu aydan pek ümidim kalmasa da

Daha da koyu inşallah kuzum ya inş şubatta kimyasal geçirdim o kadar kötü günler geçirdim ki inş bu sefer olmuştur senin de bat yarın merak ile bekliyorum
Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah canım. Test yapmaya korkar oldum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…