Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama ben deli gibi regl sancısı çekiyorum, belime belime vuruyor ağrı. Nedir bu yani şimdi?? Bak hamile değilsem çok pis küsücem 😁 daha önce olmadı hiç böyle şeyler, vücudumuz niye bizimle dalga geçiyor
Ben kızıma hamileyken 3 ay adet döneminde sancı çektim. Düştüğümde olmadı mesela her hamilelik çok farklı birbirinden

Kızlar ben bugün orucu aşırı zor tuttum. Iftarda artık elim ayağım tutmuyordu mahvoldum resmen iki gün böyle değildi ama bugün ise gittim sabah yedide kalktım akşam olmadi bana. Ara ara kasigima bi sanci giriyor kasılıp kalıyorum o derece oluyor ama sonra geçiyor. Bu regl ağrısıyla karıştırılmaz bence çünkü regl ağrısı dağınık ve agri şeklinde oluyor bu bildiğin bıçak saplanmış gibi. Testleri de yedim bitirdim nöbetçi eczane de uzak eşimi göndermek istemiyorum şuan son adet tarihine göre hesaplandığimda 2+6 ama çatlamanin 10. Günü napsam bilemedim silik çizgi bile görsem oruç tutmiycam çok kötü oldum
Önce senin sağlığın sonra orucun. Allah affetsin inan bugün ben de akşama kadar dersim ver diye tutmadım oruç iftardan sonra halimi düşünmek bile istemedim. Haftada 2 günüm çok yoğun ertesi güne epey olmaktansa ilaçlar içip serilmektense bu yolu tercih edeceğim napayım 🤷🏼‍♀️ Erken gebelik testinde çıkma ihtimali yüksek döngün düzenliyse şayet

Önce senin sağlığın sonra orucun. Allah affetsin inan bugün ben de akşama kadar dersim ver diye tutmadım oruç iftardan sonra halimi düşünmek bile istemedim. Haftada 2 günüm çok yoğun ertesi güne epey olmaktansa ilaçlar içip serilmektense bu yolu tercih edeceğim napayım 🤷🏼‍♀️ Erken gebelik testinde çıkma ihtimali yüksek döngün düzenliyse şayet
Benim de 7 saat dersim nöbetim vardı ama bugün ders de anlatmadım hep sınav yazılı vs geçti ama ben çok kötü oldum yaa belki alışırım zamanla yaa bilmiyorum yarın da bi deneyim de sonra bata 2 gün kalmış oluyor Ben de veririm bi kan 😂 döngum düzenli ama kısa işte 25 günde bir o yüzden tam regl günü net çıkar diye düşünüyorum

Memure hanımı örnek alıyoruz bak minnoş minnoş öğrendi ben de bu gece bi dikşın daha yapar çıkarım kenara bünyeye ters sık ilişki 😂
Bu gece de yaparsan artık sınıf birinciliğini sana vericem valla helal olsun 🥇
Ya benim zaten ihtimalim nerdeyse sıfır 🤣 ben öyle kafa dağıtıyorum…

Kızlar size yeni bı belirti soylicem dün geceden ebri sadece bende ev halkind solmayan bişi bu yemeklerde tuhaf tat alıyorum ve midem bulanıyor deminde aynı oldu misafirler yemeklere bayıla gene yedi bense çıkartacak gibi oldum metal tat var ağzımda dünden beri

X