Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım bu kadar anormallik olsa olsa bebekten olur yazarsın inşallah birkaç güne bunlardan anladım hamile olduğumu diye

İlk 5 dk çıktıysa harika kuzum. Hayırlı olsun bile diyebiliriz. Ayrıca maşallah belirtin filan var mıydı.

Aay çok silik var istersen kan ver yada 3 gün sonra tekrarla kuzum var gibi ama

Günaydın canım bu kadar anormallik olsa olsa bebekten olur yazarsın inşallah birkaç güne bunlardan anladım hamile olduğumu diye
Kız ne güzel konuştun sen öyle yiriiim bugün bile deliriyorum gidip erken gebelik testi alsam mı diye, nöbetçi eczane bizim burda bugün. Hadi bana gaz verin yumurtlamadan sonra 10.gün bugün

Kız ne güzel konuştun sen öyle yiriiim bugün bile deliriyorum gidip erken gebelik testi alsam mı diye, nöbetçi eczane bizim burda bugün. Hadi bana gaz verin yumurtlamadan sonra 10.gün bugün
10. Günde predictor çıkardı bende kuzum. Valla yerinde olsam almış yapmıştım şimdiye ama varsa da çıkmayabilir üzülme sonra. sen bugün de sabret yarına patlat bi erken gebelik testi. Ben geçen ay 7. Günde yapmaya başladım ama itiraf edeyim özentidendi

Kızlar sizce bu kuruma çizgisi mi Bat a 2 gün var. 3 aydır deniyorum test yapıyorum hiç böyle gözükmüyordu.

Eklentiler

• 5EAF4233-7A3A-4312-A78A-A629BA7565E4.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 46
Bu mu kuruma sen ciddimisin bana bu çizdi çıksa gebeliği bırak doğururum kızımmmm heyacana gel… kurban olayım git kan ver bizi merakta koyma günlerdir girmiyorsun bir baktım gebelik testi hadi gebeyim de litfen
ayy cok güldüm, ya 2-3 saat sonra çıktı bu forumlarda hep yazıyor bu marka çizgi çıkarıyor diye bugün alocam test yarın sabah çıkarsa doooğru doğumhaneye

İlk 5 dk çıktıysa harika kuzum. Hayırlı olsun bile diyebiliriz. Ayrıca maşallah belirtin filan var mıydı.
Ayyy şuan çok heyecanlıyım kuzumm valla belirti olarak ilk defa bu ay kasıklarımda iğne şeklinde kramp hissettim bir de şu aralar göğüs uçlarım acıyor ama o kadar regl belirtileriyle aynı kiii hiç emin olamıyorum

Aay çok silik var istersen kan ver yada 3 gün sonra tekrarla kuzum var gibi ama
Sanırım 3 gün sonra tekrarlayacağım tatlım, çünkü hiç güvenemiyorum negatif görmekte istemiyorum sanırım 8 aydır iflahım kurudu sonrasında da kana giderim koyulaşırsa inşallah imşallah sağlıkla ilerler ve hepimize nasip olur bu duygu çok amin

H Hello Kity kuzum resmi olarak adet oldum ve kimyasal gebelik geçirdim ama mutluyum vücudum sağlıksız olanı elediği için
Evet kuzum sağlıklı olsa devam ederdi zaten, iyiki ileriki aylara kalmadan gitti.. ama spermle ve yunurtanın buluşması ve tutunması o kadar iyi birşey ki vucudun artık sağlıklı bir gebeliğe hazır bekliyor demektir

Kan testi ile netlestir mutlaka kuzum ya da yarın tekrar test yap. İnşallah bebişin seninledir. Belirtiler çok yanıltıyor. Aynı soylediklerin bende de var. İnşallah bebistir tüm bunların sebebi

ayy cok güldüm, ya 2-3 saat sonra çıktı bu forumlarda hep yazıyor bu marka çizgi çıkarıyor diye bugün alocam test yarın sabah çıkarsa doooğru doğumhaneye
Erken gebelik al ama daha da koyu çıksın ki seni burdan davul zurnayla kana yollayalım. Dur hatta R Random3 ile birlikte yapın sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…