Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa bana sonradan çıkanlar hep kuruma gibi geliyor.. bak sabah yapıp bembeyaz dediğimde bariz kırmızı çizgi çıktı.. sen yarın erken olandan yap bakalım o bizi sevindirsin inşallah
Bu mu kuruma sen ciddimisin bana bu çizdi çıksa gebeliği bırak doğururum kızımmmm heyacana gel… kurban olayım git kan ver bizi merakta koyma günlerdir girmiyorsun bir baktım gebelik testi hadi gebeyim de litfen

Canım işaretledipim yerde sanki bi şey var gibi ben mi yanlış görüyorum? Kızlar bi de siz baksanıza biraz oynadım
maalesef canımm.. ama üzülme bende böyle hayalet çizgilerde takılıp kalıyorum ama inşallah bebişlerimizi kucagımıza aldıgımız günler gelicek suan sahura kalktım ve sana yazıyorum rabbim tuttuğumuz oruç hürmetine kucağımızı boş bırakmasın ikimizinde her isteyen anneliği hakkıyla yerine getirebilecek her kadına ...

Nisan ayı hepimize uğur getirsin insallah bat 14 nisan

Öyle düşünme canım, normalde insanlar ferketmeden hamile kalıyor ve 7-8. haftada öğreniyor, o sırada yoruluyor da ama sağlıklı bebek her türlü tutunuyor, içini ferah tut
Haklısın ama çok yordum kendimi ağır kaldırdım içimde sanki bişi koptu gibi oldu akıntı var kremsi şuan hayırlısı bakalım bata az kaldı gorecuk nolcani kasıklarda sızlama göğüs hassasiyeti ve sivilcelenme var şimdilik

Arkadaşlar günaydın. PCOS var bende o yüzden bat tarihimi kesin bilmiyorum. Listeye 4 nisan yazdırdım emin olamadığım için ama 8-9 nisana kadar da sürebilir olmam
Ben dayanamadım sabah erken gebelik testi yaptım. İlk 5 dk içinde hayalet çizgi çıktı olabilir mi arkadaşlar? Markası prodoctor. Testin içini açmasam göremeyecektim çizgiyi. Sizce olabilir mi birşeyler?

Eklentiler

• FF00CC97-9B37-4083-B223-E6B9B2B38B8E.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 72
  • 6C926F9A-673A-4AEB-8147-9BA884CEA3DC.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 70
Valla ilk 5 dk içinde çıktıysa ben burdayım diyor yarın sabah 1 tane daha yapıp ardından kana gidersin

Herkese mutlu pazarlar tatlı kızlar ben dün ilk defa deli gibi regl sancısı çektim saatlerce. 2 yıldır hep batmalar kasılmalar falan olur kasıkta ama ilk kez her an regl olacakmışım gibi sancı yaşadım. Gece de acayip mide ağrısı yaşadım. Yanmayı ekşimeyi anladık da bu kadar mide ağrısı nedir yaa, bütün gece ağrıdan uyuyamadım (midem hiç ağrımaz benim) hala da bi şişkinlik rahatsızlık var karnım kocaman oldu. İlk kez yaşadıklarımı da yazayım da bu ay da olmazsa bunlara da tav olmayayım bi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…