Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün sigarayı bırakmaya kalktım. Daha hiicc icmedim öğle yemeği üstüne icmemek için kendimi zoorr tuttum ama verseler yerim şuan bırak icmeyi çocuk da yoksa boşa içmiyorum insallah vardır 😂
Vardır inşaallah ama bırakmaya çalışman çok iyi kurtul gitsin gebelikte rahat edersin misssss gibi

Bugün sigarayı bırakmaya kalktım. Daha hiicc icmedim öğle yemeği üstüne icmemek için kendimi zoorr tuttum ama verseler yerim şuan bırak icmeyi çocuk da yoksa boşa içmiyorum insallah vardır 😂
Ne güzel keşke bende birakabilsem 🤣🤣 ben ilk hamileligimde deli gibi içiyordum sonra hamile olduğumu öğrenince tiksindim şimdi kızım 5 yaşında kardeş istiyoruz ona hala sigarayı birakamadim 😍😂

Yerleşme lekesi olabilir yumurtlamadan 6-10 gün sonra oluşan birşey sen dikkat et sıcak duş veya masaj felan yapma belki yerleşme aşamasında canımm.Bata daha var çünkü
Ama nokta kadar dikkatli bakmasam görmezdim bile o kadarcık biseydi :)

Ne güzel keşke bende birakabilsem 🤣🤣 ben ilk hamileligimde deli gibi içiyordum sonra hamile olduğumu öğrenince tiksindim şimdi kızım 5 yaşında kardeş istiyoruz ona hala sigarayı birakamadim 😍😂
Keşke Ben dr tiksinsem yoksa çok zor bir tane içsem nolur diye ağlıyorum resmen

Keşke Ben dr tiksinsem yoksa çok zor bir tane içsem nolur diye ağlıyorum resmen
Kuzenim hamileyken günde 2 paket sigara içiyordu biz dedik bu çocuk ölür kalır sonra doğurdu maşallah kızı sağlıklı ve şuan 8 yaşında 😁 veren Allah alan da Allah yani bence dünyada kısmeti varsa gelir her türlü.. ama tabi dikkatli olmak gerekir o kadar da içilmez yani.

X