Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla canım benim de eşim çok sigara içiyor. Buna iyi gelecek bişey var mı ki. Şu takviyelerden hiç anlamıyorum
Benim eşimde aynı şekilde çok yoğun sigara içiyor günde 3 pakete çıkacak şekilde bize bi kadın doğum dr eşim için repredo-m ve q folin verdi pek bi işe yaradığını söyleyemem. Keçiboynuzu pekmezi için güzel şeyler söylüyorlar ama eşim Babanne işi onlar diyip kullanmıyo tabi varikosel var bizde bide ama şuan engel olacak durumda değil.

Eşim genelde sabah akşam birer kaşık keçiboynuzu ve karadut pekmezi yiyor bilerek yapmıyordu ama iyi geliyordur inşallah inşallah hiç bir engelimiz yoktur da bu ay güzel haberleri bolca paylaşırız

Eşim genelde sabah akşam birer kaşık keçiboynuzu ve karadut pekmezi yiyor bilerek yapmıyordu ama iyi geliyordur inşallah inşallah hiç bir engelimiz yoktur da bu ay güzel haberleri bolca paylaşırırız
İnşAllah iyi geliyordur çok iyi denk gelmiş bilmeden hayırlı haberler verelim hep beraber inşAllah

Kızlar azonce ovulasyon yaptım çift köyü çizgi . Bugünden itibaren soğan suyu u bırakmalı miyim ? Birde bugün ilişki olmalı değil mi ?
Dün aksamda olmuştu ama ovulasyon testi silikti bugün koyu çıktı

Evet canım soğan suyunu bırakmalısın. Birde ilişki şart tabi. Hadi inşallah herşey yolunda gitsin. Bebiş gelsin

H Hello Kity hellocum sana bir hayırlı olsun demeye geldim. İnşallah bu topikte sana uğurlu gelir ve çift çizgiyi görürsün bu ay. Benimde hiç umudum yok 1 haftaya buraya transfer olurum gibi geliyor.
Canım çok teşekkür ederim. İnşallah buraya transfer olmazsın. Bana bebiş haberiyle gel

Evet canım soğan suyunu bırakmalısın. Birde ilişki şart tabi. Hadi inşallah herşey yolunda gitsin. Bebiş gelsin
Azonce eşimle ovulasyon pozitif i paylastm ikimzde tuhaf olduk. Yani normalde kendiliğinden gelişen istek şuanda kayboldu gitti ne garip . Demek ki mecburiyetler olumsuz etkiliyor bu anları. Ama şuanda değerlendirme dönemi oldugundan dolayı bu konuya çok fazla takilmicam. Umarım hepimizin tüm çabaları olumlu sonuçlanir

Canım bizde ovulasyon kullandığımız için galiba istek azaldı kesinlikle olumsuz etkileri oluyor. Ama mecburuz. İnşallah güzel sonuçlar alırız canım

Kızlar inşallah bu ay hepinize hepimize uğurlu gelir
Ben de bat günü dahil kaç tane erken gebelik testi yapıtıysam hep negatif çıktı ama hala regl olmadım bugün yarın gelir ve bende buraya transfer olurum

Kızlar inşallah bu ay hepinize hepimize uğurlu gelir
Ben de bat günü dahil kaç tane erken gebelik testi yapıtıysam hep negatif çıktı ama hala regl olmadım bugün yarın gelir ve bende buraya transfer olurum
Transfer olmazsin buraya inşallah canım kırmızılar gelmedikçe umut var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…