Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de 2 aydır deniyorum ve bir kaç kişi her gün ilişki demişti orada hata yaptım galiba her gün ilişkide sperm daha olgunlaşamamış oluyor muş sanırım doktorum bana öyle söylemişti
2 - 3 günde bir olmalı sanırım bu durumda. Bende 3. Günden sonra sperm bayatliyor diye bişey duydum. Hep biseyler duyuyoruz valla hangisi doğru hangisi yanlış bilemiyorum artık

Kızlar ya ben iki gündür yumurtlama masajı yapıyorum günde 3 kere. Şimdi sol kasığımda ağrı var hem hafiften bacağıma hem belime vuruyor ağrısı ve kasığımda tatlı tatlı ağrı var. İşe yarıyor sanırım 😍

Kızlar ya ben iki gündür yumurtlama masajı yapıyorum günde 3 kere. Şimdi sol kasığımda ağrı var hem hafiften bacağıma hem belime vuruyor ağrısı ve kasığımda tatlı tatlı ağrı var. İşe yarıyor sanırım 😍
Tatlı ağrıları severiz 😀 hadi inşallah ise yariyordur

En kısa zamanda görürsün inşallah canım. Bende araştırıp yapayım bari masaji
Belki işe yarar
Yap yap, ağrın olursa masajı yaparken kesinlikle bırak ama. Birde ovulasyonla takip etmen lazım yumurtlamayı gördüğün an bırakman lazım masajı, yoksa daha da büyütüp kiste dönüşüp çöp oluyor o ay. Ebru hanım öyle dedi bana. Ben bir kere haziran ayında denemiştim 12. Gün yumurtlama görmüştüm ama o ay enfeksiyon oldum şaka gibi 🥴

Yap yap, ağrın olursa masajı yaparken kesinlikle bırak ama. Birde ovulasyonla takip etmen lazım yumurtlamayı gördüğün an bırakman lazım masajı, yoksa daha da büyütüp kiste dönüşüp çöp oluyor o ay. Ebru hanım öyle dedi bana. Ben bir kere haziran ayında denemiştim 12. Gün yumurtlama görmüştüm ama o ay enfeksiyon oldum şaka gibi 🥴
Kuzum öyleyse denemiyim bak bunu bilmiyordum elimde 5 tane ovulasyon testi kaldı yeterli olur mu bilmiyorum

Canım sen yine de risk alma yetmeyebilir bende vebale girmek istemem 🧡
O 5 testi de yumurtlama dönemine girdiğim günü anlayınca kullanmaya başlayacağım zaten. Bı daha da ovulasyon testi almam sanırım. 3. Ayım olacak test ile pik görüyorum çatlama görüyorum. Sonrası fiyasko 🥴🙄

O 5 testi de yumurtlama dönemine girdiğim günü anlayınca kullanmaya başlayacağım zaten. Bı daha da ovulasyon testi almam sanırım. 3. Ayım olacak test ile pik görüyorum çatlama görüyorum. Sonrası fiyasko 🥴🙄
Valla bende bu ay denicem şansımı sonrası bırakacam akışına, ama inşallah gerek kalmaz 🧡

İnşallah canım. Olumsuz sonuç aldıkça bir daha ki değerlendirmeler isteksiz oluyor sanki biraz 🥴
Özellikle regl haftası biraz daha zor geçiyor. Sonrasında yine aynı şekilde yavaş yavaş ısınıp umutla bekliyoruz.
İşin doğası böyle sanırım. Psikolojik olarak çok yıpranmadan atlatırız inş bu süreci.

X