Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de ekler misiniz Mart ayından geldim 🙋 bat 1 Nisan 🐦

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@ozguss
@asunny
@marshmelov
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
@Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
@PrensesAriel
6 Nisan
Hayat su Hayat su
6 Nisan
Sarem2023 Sarem2023
8 Nisan
8 Nisan
@Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
J jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
R Random3
12 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
Hellooo canıımmm.. Ben de geldim 🐣 7 nisan 🌸

Kızlar günaydın napıyorsunuz ben çalışıyorum ama sürekli burayada bakıyorum kızlar neler yapıyor acaba diye 😊
Kuzum günaydın ben bu ay inositol içeren takviye kullanmaya başladım bide clife macun a başladım d vitamini b vitamini folik asit içiyorum ekstra olarak arada bir de demir çinko şurubu eğer yumurtlama günleri eşimin şehir dışında işi çıkmazsa bu ay dan umutluyum bakalım zaten olmazsa en geç iki üç aya tüp bebek tedavisi olacam 😍sen neler yapıyorsun kuzu

Kızlar ya sizlere bişey soracam adet günlerinin kısalması bir problem mi benim eskiden beş gün sürüyor du son günlerde üçe düştü ya ☹️

Kuzum günaydın ben bu ay inositol içeren takviye kullanmaya başladım bide clife macun a başladım d vitamini b vitamini folik asit içiyorum ekstra olarak arada bir de demir çinko şurubu eğer yumurtlama günleri eşimin şehir dışında işi çıkmazsa bu ay dan umutluyum bakalım zaten olmazsa en geç iki üç aya tüp bebek tedavisi olacam 😍sen neler yapıyorsun kuzu
Ohh süper hazırlıklar yapmıssın canım
İnşallah bu ay mutluluk bizim olur 🙏🙏🧿 bende saf arı sütü aldım 20 adet şişede oluyormuş geçen ayda polen almıştım ikisini bir arada kullanmaya başlıcam inşallah eşimde sürekli kullanırsa fayda sağlarız ( eşim fayda sağlayan yiyecekleri sürekli yedin mi unutma demeden yemiyor içmiyor ) keşke sigarayıda unutma mesela diyorum amaa nerdeeeeeeee

Ohh süper hazırlıklar yapmıssın canım
İnşallah bu ay mutluluk bizim olur 🙏🙏🧿 bende saf arı sütü aldım 20 adet şişede oluyormuş geçen ayda polen almıştım ikisini bir arada kullanmaya başlıcam inşallah eşimde sürekli kullanırsa fayda sağlarız ( eşim fayda sağlayan yiyecekleri sürekli yedin mi unutma demeden yemiyor içmiyor ) keşke sigarayıda unutma mesela diyorum amaa nerdeeeeeeee
İnşAllah kuzum ya hep birlikte mutlu olalım ramazan ayında güzel haberler alalım hep birlikte 😍

günaydın canımm, bende aynı valla sabahları maıllerımı acıyorum snra burayı acıyorum hemen :KK76::KK49:
İnsan en yakın arkadaşlarına üzülmesinler diye ailesine bile anlatamıyor burda yazmak destek görmek motive olmak çok güzel ne iş yapıyorsun canım ben edebiyat öğretmenliği bitirdim ama bankacı oldum 😂

İnsan en yakın arkadaşlarına üzülmesinler diye ailesine bile anlatamıyor burda yazmak destek görmek motive olmak çok güzel ne iş yapıyorsun canım ben edebiyat öğretmenliği bitirdim ama bankacı oldum 😂
evettt aılmıze bıle anlatamadıgımız seylerı buraya acıkça konusup fıkır alabılıyoruz.
yaa genelde oyle ogretmenler atanma sorunu oluyor kuzum
bnde dıs tıcaret okudum, ıhracat sorumlusuyum

Bomba gibi geliyor bizimki 💪😁 tatlım demir çinko şurubu dediğin hangisi, bende demir yerlerde de 🤦 çinko da lazım hem

evettt aılmıze bıle anlatamadıgımız seylerı buraya acıkça konusup fıkır alabılıyoruz.
yaa genelde oyle ogretmenler atanma sorunu oluyor kuzum
bnde dıs tıcaret okudum, ıhracat sorumlusuyum
Aynen atanma sorunu sayesinde bankacı oldum dahada iyi oldu genel müdürlük işi rahat tayin derdide olmuyor bu sayede çok şükür halimize

Bomba gibi geliyor bizimki 💪😁 tatlım demir çinko şurubu dediğin hangisi, bende demir yerlerde de 🤦 çinko da lazım hem
Kuzum ben hap içme konusunda sıkıntılıyım o yüzden maltofer diye küçük küçük cam şişelerde şurup şekli var onu içiyorum çinko da zinko diye bir şurup ikisini de devlet karşılıyor zaten sağlık ocağında yazdır bence bide varya kesinlikle demir değeri hamile kalmak için çok önemli hemde bebeğin tutunma sı ve gelişimi için kullan mutlaka benim tahlil sonuçları öğleden sonra çıkacak bakacam değerler ne durumda 😍

Kuzum ben hap içme konusunda sıkıntılıyım o yüzden maltofer diye küçük küçük cam şişelerde şurup şekli var onu içiyorum çinko da zinko diye bir şurup ikisini de devlet karşılıyor zaten sağlık ocağında yazdır bence bide varya kesinlikle demir değeri hamile kalmak için çok önemli hemde bebeğin tutunma sı ve gelişimi için kullan mutlaka benim tahlil sonuçları öğleden sonra çıkacak bakacam değerler ne durumda 😍
Biliyorum kuzum aralıklarla sürekli demir ilaçları kullanıyorum ama yükselmiyor, yine bi bastırayım bakalım ☺️ sağol

Biliyorum kuzum aralıklarla sürekli demir ilaçları kullanıyorum ama yükselmiyor, yine bi bastırayım bakalım ☺️ sağol
Aynen kuzum ya benimde yine sınırda çıkmış düşüğe yakın çıkmış hep değerler ilaçları tam anlamıyla düzenli olarak kullanmak gerekiyor ama bazen de korkuyorum bütün ilaçları aynı anda içmeye gün içerisine yaysam iyi olacak galiba en az 10 tane ilaç kullanmam gerekiyor şu an ☹️

Clife ben de alıcam kaç güne geliyor bi de iş yerime söyliycem gizli kargo gönderiyolar mı ki 😂😂😂😂

Clife ben de alıcam kaç güne geliyor bi de iş yerime söyliycem gizli kargo gönderiyolar mı ki 😂😂😂😂
Kuzum zaten kargonun kendi poşeti oluyor içinde ne olduğu görünmüyor bende iş yerime söyledim çabuk geldi benim ki üç günde felan geldi yanlış hatırlamıyorsam dün başladım işte sağ kasıkta batmalar başladı bile bide ben de erken yumurtlama oluyor 12.günde felan 😍inşallah faydası olur ya pko var bende onu kullanıp hamile kalan çok var geçen sene yine kullanmıştım ama o zaman eşimde sorun vardı düzelmemişti ondan dolayı olmamıştı ☹️bu ay umutluyum bakalım 🙏🤰💜👶

Kızlar ya sizlere bişey soracam adet günlerinin kısalması bir problem mi benim eskiden beş gün sürüyor du son günlerde üçe düştü ya ☹️
Canım olması gereken buymuş ztn. Bi yerde okumuştum ama şuan hatırlamıyorum🙈 ideal süre 3. Sanılan gibi 1 hafta değil yani. Benimki 7-8 gün sürüyor ve yumurtlamam 10. Gün oluyor bazen:işsiz:

X