Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhabalar hatırlarsanız cuma günü sağlık ocağına gidip kan tahlili vermiştim 2 gün sonra çıkar demişlerdi bende dayanamayıp cumartesi acile gidip kan verdim 298 çıktı hcg biraz önce sağlık ocağındaki sonucumuda öğrendim 163 yani bir gün arayla 163 ten 298 e çıkmış sizce artık nasıl anlayan varsa yardımcı olabilir mi ❤️

Hanımlar merhabalar hatırlarsanız cuma günü sağlık ocağına gidip kan tahlili vermiştim 2 gün sonra çıkar demişlerdi bende dayanamayıp cumartesi acile gidip kan verdim 298 çıktı hcg biraz önce sağlık ocağındaki sonucumuda öğrendim 163 yani bir gün arayla 163 ten 298 e çıkmış sizce artık nasıl anlayan varsa yardımcı olabilir mi ❤️
Normalde iki günde bir kontrol edilmesi gerekiyor ve ayni laboratuvar olmalı sağlıklı sonuç alınabilmesi için. Fakat bir günde bu artık bence iyi sorun yok gibi. İnşallah sağlıkla ilerler canım 💋

H Hello Kity bu ovulasyon testini adete 1-2 gün kala yada adet geçince yapmak gerekiyormuş gebeliği anlamak için. Ben baya erken yapmışım 😂 hatta niye yaptıysam zaten boş yere moralimi bozdum daha 1 hafta bile olmadı 🙈 sözde sabirlıydım bide 😂 keyfim yerine geldi şimdi 🥰🥰 sabırla beklemeye devam..

H Hello Kity bu ovulasyon testini adete 1-2 gün kala yada adet geçince yapmak gerekiyormuş gebeliği anlamak için. Ben baya erken yapmışım 😂 hatta niye yaptıysam zaten boş yere moralimi bozdum daha 1 hafta bile olmadı 🙈 sözde sabirlıydım bide 😂 keyfim yerine geldi şimdi 🥰🥰 sabırla beklemeye devam..
Kendi modunu düşürüp kendi yükselten arkadaşım 🤣🤣 aynen öyle ya erken tabi kirmizilar görünmeden her daim umut var 🥳🥳🥳🥳

Kızlar benimde beyaz akıntım hala devam ediyor özellik sabahları daha çok oluyor. Birde dün baya katı kıvamda krem gibi akıntım oldu. Normalde hiç akıntısı olan bir insan değilim ya insan ister istemez ümitleniyor :110::KK43:
Valla ben senden çok merak ettim durumunu. Bir test yapsanda hepimiz sonucu öğrensek. İnşallah bebiş vardır ki testler öyle diyor sanki :))

Kendi modunu düşürüp kendi yükselten arkadaşım 🤣🤣 aynen öyle ya erken tabi kirmizilar görünmeden her daim umut var 🥳🥳🥳🥳
Ayy hiç sorma çok saçmaladım ya bu ay hahahah 😂 yani yumurtlamadan 14 gün sonrasını sayarsak 8-9 gün daha var adete. Yumurtlama olalı da 5-6 gün oldu henüz 😂😂😂 başkası yapsa benim yaptığımı vallahi gülerdim 😂😂

Goguslerimde tık yok. Normalde büyüktürler. Adete yakın hassaslasip açıyorlar. Ama bu ay hiç bişey yok iyice küçülüp söndüler resmen 🤷
Canım herkeste göğüs hassaslaşması olacak diye birşey yok. Ben iki gebelik geçirdim her ikisinde de göğüslerde hiçbir hassasiyet olmadı. O yüzden göğüs hassasiyeti yok diye umutsuzluğa kapılmayın hiç.

Valla ben senden çok merak ettim durumunu. Bir test yapsanda hepimiz sonucu öğrensek. İnşallah bebiş vardır ki testler öyle diyor sanki :))
Hangi test canım 🙈 dün attıklarımı diyorsan onlar günler öncesinde yaptıklarım ve kuruma çizgisi. 22-23 Mart yumurtlama gördüm beklemedeyim🥰

Ben ovulasyon yaptım hic koyulaşma yok kızlar. Gün gün koyulaşıyormuş ya gebelik varsa. Ben mi yanlış biliyorum 🤦🏻‍♀️ durduk yere moralimi bozdum
Koyulaşma olmayıp hamile olanları da duymuştum burda. Bence sen hamilesin canım ya bana öyle geliyor 🙈 Tarif ettiğin akıntıyı hamile kaldığımda yaşamıştım çünkü

Hangi test canım 🙈 dün attıklarımı diyorsan onlar günler öncesinde yaptıklarım ve kuruma çizgisi. 22-23 Mart yumurtlama gördüm beklemedeyim🥰
Takip ettiğim için yumurtlama gördüğünü biliyorum canım. Ama onlar nasıl kuruma çizgisi gerçekten anlamış değilim. Bildiğin kıpkırmızı olmuş test.

Canım herkeste göğüs hassaslaşması olacak diye birşey yok. Ben iki gebelik geçirdim her ikisinde de göğüslerde hiçbir hassasiyet olmadı. O yüzden göğüs hassasiyeti yok diye umutsuzluğa kapılmayın hiç.
Canım inşallah öyle olur. Adete 10 gün kaldı ve başlaması gereken adet belirtilerim de başlamadı. Olmayan şeylerden bile medet umar oldum sonunda 😃

Ayy hiç sorma çok saçmaladım ya bu ay hahahah 😂 yani yumurtlamadan 14 gün sonrasını sayarsak 8-9 gün daha var adete. Yumurtlama olalı da 5-6 gün oldu henüz 😂😂😂 başkası yapsa benim yaptığımı vallahi gülerdim 😂😂
Olsun tatlı heyecanlar bunlar hep böyle gülmen önemli sonuçta 🥳😃

Bende o bile yok. Bu dediğin regl öncesi oluyor bende ama bu ay olmadı herkesin belirtisi kendine galiba kuzucum 😃
aynen oyle herkesin gebelik belirtisi farklı, hiç buna takılma canım. ancak en kesin belirti benim de bildiğim beyaz kremsi akıntı. ama progesteron kullanınca da o akıntı oluyor oyuzden kafalar karısıyor biraz.
beklemek cok zor, inşallah bu topic teki herkes en yakın zamanda saglıkla hamile kalır, anneler grubunda bulusuruz ❤️

Bir günde 2 katına çıkması gerekiyor sizinde hemen hemen 2 katı normal bnce

X