Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar benim içime bir korku bir kaygı girdi ilk kez deniyorum ondan galiba sizde de oluyor mu halbuki çok istiyorum ama sanki hazır değilmişim gibi bir korku vesvese olabilir mi
İlk de olsa 5 de olsa bence o his oluyor. Bende de var. 3. Denememiz 😘🤩

Ya kızlar benim içime bir korku bir kaygı girdi ilk kez deniyorum ondan galiba sizde de oluyor mu halbuki çok istiyorum ama sanki hazır değilmişim gibi bir korku vesvese olabilir mi
çok normal :) bence herkeste oluyordur. dua oku için sıkıldıkça, pozitif düşün. "herşey yolunda" de mesela, daha bir sürü olumlamalar yapabilirisin canım :)

Kızlar benimde beyaz akıntım hala devam ediyor özellik sabahları daha çok oluyor. Birde dün baya katı kıvamda krem gibi akıntım oldu. Normalde hiç akıntısı olan bir insan değilim ya insan ister istemez ümitleniyor :110::KK43:

Kızlar benimde beyaz akıntım hala devam ediyor özellik sabahları daha çok oluyor. Birde dün baya katı kıvamda krem gibi akıntım oldu. Normalde hiç akıntısı olan bir insan değilim ya insan ister istemez ümitleniyor :110::KK43:
Bende de oluyor kuzum hafiften de sancım oluyor alt karnımda inşallah bebiş tir yaa 😇

Ama sen normal kaset test yaptın hemen moralini bozma en erken 17 gün sonra çıkar kaset testte diyorlar 🥳
Güzel bir haber alırsam regl den sonra paylaşıcam canım. Burdaki herkese dua ediyorum, burda destek olmak çok güzel. Fakat şu süreçten biraz uzaklaşmaya ihtiyacım var 🙏🏻 Düşünmemeye çalışıcam bir süre.

Güzel bir haber alırsam regl den sonra paylaşıcam canım. Burdaki herkese dua ediyorum, burda destek olmak çok güzel. Fakat şu süreçten biraz uzaklaşmaya ihtiyacım var 🙏🏻 Düşünmemeye çalışıcam bir süre.
Anlıyorum canım geçen ay bende öyle olmustum. Umarım bir an evvel toparlarsin Allah'a emanet ol❤️😘

Ben ovulasyon yaptım hic koyulaşma yok kızlar. Gün gün koyulaşıyormuş ya gebelik varsa. Ben mi yanlış biliyorum 🤦🏻‍♀️ durduk yere moralimi bozdum

Evet ya moralim bozuldu benim aptallığım 😂 hiç kalkışmıyorum böyle şeylere uslu uslu bekliyorum artık..
Kuzum benim bol akıntım oluyor acaba gebelik mi yoksa yumurtlama mı ayırt edemediğim için canım sıkılıyor. Umitsizligim belki de beni acele ettirmiyor. Hayırlısı olsun diyelim ☺️😘

X