Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel erkenden çıkmış 😊 çok sevindim sizin adınıza hayırlı sağlıkla gelsin inşaAllah. Nasıl hissediyordunuz bir de testin markası ne acaba
Amin çok sağolun predictor earyl netten almıştım migdem bulanıyor arada iş yalinca kasik ağrısı vs oluyor gogsumde sanki yaralar var sızlıyor aciyor

Eki Görüntüle 3035317 ilk idrarda çıktı batim 6 Nisan hissediyordum bakalım hayırlısı olsun kan ne zaman vereyim adete 9 gun var
Bence hemen kan ver canım. Bunda çıktıysa kanda da çıkar. 9 gün çok erken gibi aslında ama belli olmaz. Hayırlısı olsun inşallah 🤲💜😘

Kızlar günaydın artık her sabah akıntı kontrolü yapıyorum resmen dün gece adet olmuşum gibi akıntının aktığını hissettim bugün sabah baktım beyaz krem gibi akıntı yumurtlamamın 6. Günü bugün bi mutlu oldum çünkü kremsi akıntı olurmuş ya gebeliğin başlarında
Aaa bende aynısını yaşadım kuzum bide ıslaklık hissi var hep inşallah bebiş ten dir yaaa 🙏🤰💕👶

InşaAllah bir de kasık ağrım ve gazım var ama göğüs ağrısı hiç yok herkesin göğsü sızlıyormuş benim sıfır ağrı his siz gibi
Yok kuzum ya herkes te farklı olabiliyor belirtiler içini ferah tut 💕benimde göğsüme ufak batmalar oluyor yanma hissi oluyor ama hayırlısı bakalım 😐

Kızlar bende dün kuruma çizgisinden sonra bu sabah test yaptım tamamen negatifti. Bat 1 nisan yumurtlama üzerinden 12. Gün. Hiç umudum kalmadı. İşe güce konsantre olamıyordum. Baya zor bir süreç.

Kızlar bende dün kuruma çizgisinden sonra bu sabah test yaptım tamamen negatifti. Bat 1 nisan yumurtlama üzerinden 12. Gün. Hiç umudum kalmadı. İşe güce konsantre olamıyordum. Baya zor bir süreç.
Ama sen normal kaset test yaptın hemen moralini bozma en erken 17 gün sonra çıkar kaset testte diyorlar 🥳

X