Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
27 ya da 28 mart istediğini yazabilirsin canım.Nisan topiği biliyorum ama burayı açtığından beri takip ediyodum o yüzden buraya yazmak istedim direkt☺️
Aaa ben bat Nisan'da sandım o yüzden sordum kuzum. Aman hamilelik olsun da ay önemli değil kutlarım şimdiden ve testini merakla bekliyorum canım 💋🥳🤩❤️

Aaa ben bat Nisan'da sandım o yüzden sordum kuzum. Aman hamilelik olsun da ay önemli değil kutlarım şimdiden ve testini merakla bekliyorum canım 💋🥳🤩❤️
Aslında düşüncem Nisan ayında gebe kalmaktı ama şayet hamileysem eğer Allah nasip etti oldu☺️ İnşallah darısı hepinizin başına canım yarın testi paylaşcm tekrr teşekkür ederim

Hanımlar dün aşırı derecede kramplarim olmustu bugün sabah da beyaz renkte akintim oldu bu yumurtam çatlamış mi deniyor acaba. En son perşembe günü degerlendirmistik sonra eşim gitmişti şimdi yolda ben de oturdum onu bekliyorum 😂 bu yumurtaya yetisir miyiz acaba 😂

Hanımlar dün aşırı derecede kramplarim olmustu bugün sabah da beyaz renkte akintim oldu bu yumurtam çatlamış mi deniyor acaba. En son perşembe günü degerlendirmistik sonra eşim gitmişti şimdi yolda ben de oturdum onu bekliyorum 😂 bu yumurtaya yetisir miyiz acaba 😂
Eşine söyle gaza bassın 🚗 😂😂😂

Nasıldı süreç nasıl işledi
Ben devlet hastanesinde çektirdim doktorun sabah yazdığı ilaçları aldım işleme girmeden 1 saat önce ağrı kesici içtim. Benim acı eşiğim çok düşük. adet ağrısının biraz daha üstüydü bence dayanılmayacak bir acı değil işlem toplam 10 dk sürmüyor. Çıktıktan sonra yarım saat ara ara ağrım oldu çok fazla kanamamda olmadı. Korkulacak bir durum yok inşallah sizinki de iyi geçer bir sorun çıkmaz 🙂

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Cmz
1 Nisan
@hyl10
1 Nisan
@Dr Buden
1 Nisan
@Mutleml
1 Nisan
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
@gokceoz09
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@marshmelov
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@minezmn41
2 Nisan
@iyilikperisi92
4 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
@sedacamasal
5 Nisan
F Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
seyma4 seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
PrensesAriel PrensesAriel
6 Nisan
@Hayat su
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
@Gzmyts53
8 Nisan
A aysemah
8 Nisan
L LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61
9 Nisan
B Birinsann
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
B bshk1993
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
S sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
@Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
28 Nisan beni de ekler misiniz

Insallah kacirmazsin yumurtayi, icini ferah tut. Nasip kismet bu isler. Insta da Prof.Ebru ozturkun paylasimi vardi gecen gun. 44 yasindaki hastaya havuz yontemi yapiliyor. Sadece tek bir embriyo transfer ediliyor ve ikiz gebelik olusuyor. Kimisine yek seferde 3 embriyo transfer ediliyor, kac deneme yapiliyor olmuyor. Bu paylasimi gorunce daha da iyi anladim. Nasibimizde varsa tek kursunla da olabilir, yoksa gunde 2 kez ugrassan nafile. Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun 🙏
Kesinlikle haklısınız bu konuda🤗

Kızlar günaydın artık her sabah akıntı kontrolü yapıyorum resmen dün gece adet olmuşum gibi akıntının aktığını hissettim bugün sabah baktım beyaz krem gibi akıntı yumurtlamamın 6. Günü bugün bi mutlu oldum çünkü kremsi akıntı olurmuş ya gebeliğin başlarında

IMG20220328082813.jpg
ilk idrarda çıktı batim 6 Nisan hissediyordum bakalım hayırlısı olsun kan ne zaman vereyim adete 9 gun var

Ben laboratuvar teknisyeniyim hemen kandan bakabilirim yarın ama negatif çıkarsa üzülürüm diye bakmak istemiyorum doktorum ilişkide bir hafta sonra belli olur demişti
Bende laborantım. Aynı durumdayız. Geçen aylarda 2 kere kanda baktım negatif çıktı. Artık bakmıcam diye söz verdim kendime :)

Bende laborantım. Aynı durumdayız. Geçen aylarda 2 kere kanda baktım negatif çıktı. Artık bakmıcam diye söz verdim kendime :)

Bende öyle bakmak istemiyorum artık :KK43: adet gününü beklemek istiyorum negatif çıkınca üzülüyorum

X