Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese iyi akşamlaar.Bugün Bat günüm adet olmadım ve koronaydım bugün bitti karantinam.korona regl gecikmesi yapıyo diye çok üstüne düşmedim açıkcası bu ay çok ilişkide olmadı hatta yumurtlama zamanı sadece 2 kere oldu.evde sadece lh testi vardı ne olur olmaz diye yaptım.hani emin olup regl söktürücü masaj yaprım diye ve sonuç ilk 3dk da çıktı.sizce gebelik midir yoksa tekrar yumurtlama olur mu
Ay sen hamilesin büyük ihtimal ❤️🤩🥳🥳🤩

Canım.ne yaptın gittin mi doktora?
Evet canm dun gittim hiç oluşmamış gene sonradan 1tane fark etti 15bucukmus küçük dedi bitane 10mm altında varmış. Oda çok küçükmüş gonalf bı kere daha vuruldum dün sonra 5gun ilişki dedi sonra set günümü bekliycem kendiliğinden çatlar herhalde

Evet canm dun gittim hiç oluşmamış gene sonradan 1tane fark etti 15bucukmus küçük dedi bitane 10mm altında varmış. Oda çok küçükmüş gonalf bı kere daha vuruldum dün sonra 5gun ilişki dedi sonra set günümü bekliycem kendiliğinden çatlar herhalde
15bucuk olan büyür iki güne zaman sen ilişkiye devam et kuzum iki üç gün geçsin havuç ye

Aynen o büyur doktorda öyle dedi bide şu 10dan küçük olan var oda büyüsün bide bı kere daha vurdum dün gonal f bakalm yerim ya havuç faydalı mı ki
Evet kuzum, 10 olanda büyür dört-beş güne.
Havuç çatlama için faydalı ama hemen yeme üç gün geçsin öyle günde 2mm büyüyor Muş genelde 22olur üç gune

X