Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ki canım ya çekmemişim. Ama ondan bi kaç gün sonra tekrar yaptığım var onda da 3-4 saat sonra silik cikmisti. Atayım sana. Yarın eşime derim bi gebelik testi alır hiç sanmıyorum ama hiç ümidim de yok 😂
Bu teste göre var ama 3-4 saat sonra diyosun kuruma da olabilir bence sen yarın yap bi tane ne olur ne olmaz 😅

Eklentiler

• C13276DD-5554-472D-A11F-5B74F4B40663.jpeg
    C13276DD-5554-472D-A11F-5B74F4B40663.jpeg
    483 KB · Görüntüleme: 56
Kuzum valla bilemedim senin iş kafa karıştırıcı. Her ihtimale karşı bolca dikkat etmelisin kendine. İnşallah hamilesindir hemde geçen aydan bir düşünsene 😲😃
Kalp atışı bile olmuştur o zaman 😂😂😂 ama olsaydi her türlü hemen testte çıkardı canım. Testte çıkmasa ovulasyon hep pik devam ederdi :)

Evet ovulasyon testleri cok güzel de gebelik testleri bence değil. 22-23Mart yumurtlama oldu 24 Mart çatlama. Olsaydı diğer yaptığım testte çıkardı. Bir arkadaşın daha silik çıkarmış öyle hemde baya pembe 😕
Biz yine de senin test sonucunu merakla bekliyoruz. Olursa baya sürpriz olacak 😄 literatüre ekleriz

Herkese iyi akşamlaar.Bugün Bat günüm adet olmadım ve koronaydım bugün bitti karantinam.korona regl gecikmesi yapıyo diye çok üstüne düşmedim açıkcası bu ay çok ilişkide olmadı hatta yumurtlama zamanı sadece 2 kere oldu.evde sadece lh testi vardı ne olur olmaz diye yaptım.hani emin olup regl söktürücü masaj yaprım diye ve sonuç ilk 3dk da çıktı.sizce gebelik midir yoksa tekrar yumurtlama olur mu

Eklentiler

• FDF91352-488F-435C-9011-CDFA78B5CDBB.jpeg
    FDF91352-488F-435C-9011-CDFA78B5CDBB.jpeg
    264,7 KB · Görüntüleme: 50
Herkese iyi akşamlaar.Bugün Bat günüm adet olmadım ve koronaydım bugün bitti karantinam.korona regl gecikmesi yapıyo diye çok üstüne düşmedim açıkcası bu ay çok ilişkide olmadı hatta yumurtlama zamanı sadece 2 kere oldu.evde sadece lh testi vardı ne olur olmaz diye yaptım.hani emin olup regl söktürücü masaj yaprım diye ve sonuç ilk 3dk da çıktı.sizce gebelik midir yoksa tekrar yumurtlama olur mu
Gebelik büyük ihtimalle canım

Yumurtlamada bu kadar koyu cikmaz siz gebelik testi yapın

Yaaa gerçekten mii şu an çok değişik duygular içindeyim geçen sene 4 ay boyunca uğraştık olmadı ara verelim dedik ve hiç önemsemediğim üstüne korona olduğum ay gebelik olduysa çok şaşırcam
İnsan umudunu kesince oluyormuş 🥲 hayırlısı olsun inşallah gebelik testi yap gönder canım merak ettim şimdi 😍

Canım. Gebelik bnce🌺😍

İyi akşamlar canım tebrik ederimm yarın tekrar test yap haber ver 😍😍😍 hayırlı olsun şimdiden

X