Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Klomen vb kullandıysan fazla büyüyünce yumurtalar kasık ağrısı yapıyo canım
Geçen ay klomen kullanmıştım canım bu ay covid olmuştum klomeni kaçırdım doktora gidememiştim izalasyon bitince gittiğmde doktor klomenin bu ay da etkili olduğunu söylemişti 2 ay sürüyomuş etkisi ondan olabilir haklısın kuzum

Ovulasyon testleri çok güzel ama gebelik testi neden öyle oldu anlayamadım neyse önemli değil amin canim gorucez Allah'ın izniyle
Ben bu yıl hiç biaeylerinden memnun kalmadım işler artınca heralde bozuyor herkes.
İnşallah kuzumm gorucez Rabbim büyüktür

G Gzmyts53 kuzum mesajları şimdi okuyabildim ancak. Senin durum bana tuhaf geldi ya. Yumurtlama sonrası adet demiştin ama acaba yerleşme filan miydi ki. Sen hamile olabilir misin acaba

G Gzmyts53 kuzum mesajları şimdi okuyabildim ancak. Senin durum bana tuhaf geldi ya. Yumurtlama sonrası adet demiştin ama acaba yerleşme filan miydi ki. Sen hamile olabilir misin acaba
Yok canım sanmıyorum bildigin 4 gün boyunca adet oldum. O kadar yumurtlama masajları yaptım yumurtlama gördüm :) imkanı yok yani. Bu ay inşallah

Bir daha yumurtlama görebilirsin o çok ilginç değil de, acaba o adet kanaması değil miydi? Ya da adetten hemen önce çatlayan yumurtayla mı tuttu? Bence sen yeniden bir test yap, böyle kuruma çizgisi olmaz yaa. Ben 2 yıldır kaset testte hiç kuruma çizgisi görmedim, isterse aylarca kalsın yine yok yerinde olsam bir daha denerdim

Ama yumurtlama gördüm kuzum imkansız bence kuruma cizgisidir o ama cok net bi kuruma çizgisi maşallah
Kız sen yumurtlama gördüm deyip duruyorsun da
1) İki kez yumurtlama görmen de normal
2) eğer o fotosunu attığın testlerde bence orada pik yok zaten
3) bence sen hamilesin

O testten bir kaç gün sonra yine yaptım. Yine negatif ve yine 3-4 saat sonra bir cizgi çıktı ama bu kadar koyulasmadi normal silik çizgi olarak kaldı. Birde 4 gün boyunca adet oldum adet bitenden beri de hep yumurtlama masajı yaptım ne ağrı oldu ne sızı.

3) bence sen hamilesin
Nasıl pik yok kız? Buda pik değilse

Eklentiler

• IMG_20220323_131613.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20220323_131603.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 37
3) bence sen hamilesin
Yarın eşime diyim de bi test alsın aksam yapıp atayım varsa çıkar artık sabah idrarı falan fark etmez kaç gün geçmiş

O zaman sıkıntı bir gebenin günlüğü testinde kuzum
Nasıl pik yok kız? Buda pik değilse
Gördüğüm bu değildi canım ya afedersin bu baya pik evet

O zaman sıkıntı bir gebenin günlüğü testinde kuzum

Gördüğüm bu değildi canım ya afedersin bu baya pik evet
Evet ovulasyon testleri cok güzel de gebelik testleri bence değil. 22-23Mart yumurtlama oldu 24 Mart çatlama. Olsaydı diğer yaptığım testte çıkardı. Bir arkadaşın daha silik çıkarmış öyle hemde baya pembe

Haklısın o zaman testte sorun var. Kurumadan çıkanı da görücez ya sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…