Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilemedim canım daha 2 aydır deniyoruz sonuç alamadık daha önce hiç kadın hast. Gidip muayene olmadım zaten kendimi bildim bileli regl hep düzenliydi ovü ilk defa bu ay tahmin ettiğim yumurtlama gününde gördüm akıntımdan anlamıştım zaten o gün pik oldu öncesi ve sonrasına değerlendirmiştik o kadar çok istediğimiz için mi olmuyor acaba diyorum evet sadece 2 aydır sonuç alamadım ama gerçekten zor bir süreçmiş eşimle konuşup sperm testi yapmasını isticem bakalım bende izin alabilirsem bir hormonlara falan baktırmak istiyorum
Bizde de durum böyle. Testlerde her ay düzenli ovü gördüm. Regl düzenli. Hormonlar vitaminler olması gerektiği düzeyde. Sanırım vücudun da bu duruma alışma safhası var. Adım adım yaklaşıyoruz diye düşünelim.
(Daha çok yeniyken test eşinizi belki strese sokabilir.)
Bende ilk defa muayene oldum geçen ay herşey normal çıkmasına rağmen süreci hızlandırmak için dr bir dünya hormon ilacı takviye vs verdi. Sonra da ister kullan ister kullanma dedi.
İlaçları almak istemedim sadece vitaminleri aldık. Umut edip bekliycez. İnşallah Nisan hepimize uğur getirir.

Özellikle yürüyüşün erkekler için de çok faydalı olduğunu duymuştum.
Biz dr tavsiyesiyle vitamin aldık çok pahalıydı gereksiz olduğunu düşündük aldıktan sonra.
Spora başlayacak zaten. Yeterli olur inşallah 🤲 vitamin filan var evde de pek kullanıyoruz ikimizde

İNŞAALLAH hayırlı ve güzel haberler alırız nisan ayında.. Biliyorsunuz ki mübarek Ramazan ayına denk geliyor dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden RABBİM dualarımızı da ibadetlerimizide kabul etsin 🥰🌺🥰🌺🥰🌺

İNŞAALLAH hayırlı ve güzel haberler alırız nisan ayında.. Biliyorsunuz ki mübarek Ramazan ayına denk geliyor dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden RABBİM dualarımızı da ibadetlerimizide kabul etsin 🥰🌺🥰🌺🥰🌺
Canım burda sizleri tanıdığımdan beri sadece kendime dua etmeyi bıraktım zaten. Rabbim hepimize hayırlı haberler nasip etsin inşallah 🌸🤩

Bizde de durum böyle. Testlerde her ay düzenli ovü gördüm. Regl düzenli. Hormonlar vitaminler olması gerektiği düzeyde. Sanırım vücudun da bu duruma alışma safhası var. Adım adım yaklaşıyoruz diye düşünelim.
(Daha çok yeniyken test eşinizi belki strese sokabilir.)
Bende ilk defa muayene oldum geçen ay herşey normal çıkmasına rağmen süreci hızlandırmak için dr bir dünya hormon ilacı takviye vs verdi. Sonra da ister kullan ister kullanma dedi.
İlaçları almak istemedim sadece vitaminleri aldık. Umut edip bekliycez. İnşallah Nisan hepimize uğur getirir.
İnşallah canım öyle olur aslında eşimin test yaptırmasını istememin sebebi eşim 40 yaşında ben 30 hani bir sorun varsada vakit kaybetmemekti ama dediğin gibi strese sokabilir kendisine bırakayım kararı daha iyi olur

Ben de iki aydır deniyorum ve insan merak ediyor neden olmuyor yumurtlama gününü değerlendirdiğimiz halde diyorum
Canım degerlendiriyoruz ama acaba sağlıklı mı spermler yumurtalar veya biz değerlendir sanıyoruz ama gerçekten değerlendi mi gercekten buluştu mu yumurta ve sperm. Birçok etken vardır elbet. Kısacası zamanımız var demek ki anne baba olmak için. Sabırla bekleyeceğiz.

Ben de 2 aydır deniyorum ve bir kaç kişi her gün ilişki demişti orada hata yaptım galiba her gün ilişkide sperm daha olgunlaşamamış oluyor muş sanırım doktorum bana öyle söylemişti

Canım degerlendiriyoruz ama acaba sağlıklı mı spermler yumurtalar veya biz değerlendir sanıyoruz ama gerçekten değerlendi mi gercekten buluştu mu yumurta ve sperm. Birçok etken vardır elbet. Kısacası zamanımız var demek ki anne baba olmak için. Sabırla bekleyeceğiz.
Ben de 2 aydır deniyorum ve bir kaç kişi her gün ilişki demişti orada hata yaptım galiba her gün ilişkide sperm daha olgunlaşamamış oluyor muş sanırım doktorum bana öyle söylemişti

X