Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimde de varikosel geçmişi var kuzum ameliyat oldu şuan değerler normal görünüyor dediğin gibi dna hasarı da olabilir bizde bayram sonrası tüp bebek yaptıralım diyoruz öncesinde her şeye baktırmakta yarar var

Bugün aşırı derecede kasik batmalarım oldu kızlar dün de akintim başlamıştı yumurtlamada kasik batmasi oluyor muydu?
Evet olur canım, 2 gündür ben de çekiyorum aynı şeyi. Az önce de çatlama oldu çok sancım var şimdi. Otururken falan bile batıyor acıyor yumurtlamada bazen

Evet olur canım, 2 gündür ben de çekiyorum aynı şeyi. Az önce de çatlama oldu çok sancım var şimdi. Otururken falan bile batıyor acıyor yumurtlamada bazen
Ay bana bazı aylar oluyordu oturmakta bile güçlük çekiyordum da gaz girdi sanıyordum ne cahilim bi de diyom bana oluyo bazen böyle ertesi sabaha geçer

Kızlar dün ovulasyon testi yaptım baya koyu çıkmıştı bugün daha da koyu çıktı çizgi koyu olunca mı değerlendirmek mantıklıydı yoksa silikleştiğinde çatlama olunca mı? Dün yaptık bi de yarın yapsak diye düşünüyorum her gün olunca sperm kalitesi düşüyomuş ya

Canım belliki yumurtlama dönemindesin gün aşırı değerlendir hergün yapma eşine bol bol keçiboynuzu kürü yap

testi yapınca dedim zaten koş koş hemen keçiboynuzu pekmezi yemeye diye
Ahahahah bol bol yedir bende bir kaç gün sonra başlayacağım yumurtalarım yeni olmaya başladı bitter çikolata muz ceviz bol bol yedir sende prolaktinin normalse incir havuç kür yapabilirsin bende hayıt tohumu içiyorum

Tüp bebek cok büyük emek hem maddi hem manevi.. dna hasarı varsa sağlıklı olma ihtimali malesef yok.. kesin baktırın en azından içiniz rahat eder..

Ya ben hiç değerlerime baktırmadım üç dört aydır bebiş deniyoruz o yüzden akışına bırakmış durumdayım Bu ay clife kullandım içinde hayıt tohumu falan var umarım işe yaramıştır. Dün eşim diyor ki bacaklarını yukarı kaldır aman ne kaldırcam millet prezervatif yırtılmasından bir damla şeyle hamile kalıyor olacağı varsa her türli olur dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…