2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
ya ben mecburen hamile kumaş pantolonlarından alacağım işte giymek için. hemde forma gibi sürekli aynı olmasın diye birkaç fazla alacağım. sonra onlar direk çöp :KK70: içim acıyor inan.
Ben de dün eşime diyorum hiçbi şey olmuyo hiçbi şeyyy sürekli tayt da beni sıktı gerçekten kendimi salmışım gibi hissediyorum. Arada elbise giyince de bi yere gidiyo gibi oluyo 😂 çalışsam kesin hep elbise giyerdim çöpe de gitmez o zaman 🤔
Merak etme canm o muayeneden çok korkup çok kolay normal doğm yapan tandklarm var nasipte varsa normal doğrabilmek olur kısmet🙏🏻
inşallah canım benim bebişler nasıl gelmek istiyosa öyle gelsin 🙏🏼

Kız anneleriii ben yavaş yavaş bi batağa doğru sürükleniyorum heralde 😂 şu güzelliklere bakınn offfff 😍

Eklentiler

• 832B0D68-A181-47A5-98F5-04B725639BA0.png
    832B0D68-A181-47A5-98F5-04B725639BA0.png
    697,6 KB · Görüntüleme: 50
  • 661431D9-E836-40F1-8275-770DE117A5B8.png
    661431D9-E836-40F1-8275-770DE117A5B8.png
    650,5 KB · Görüntüleme: 45
  • B611D097-1A98-4031-8F40-E6B77C884241.png
    B611D097-1A98-4031-8F40-E6B77C884241.png
    836,8 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bebişlerinizin kilosunu öğrendiniz mi hiç. Ben yine sormayı unuttum. Acaba kaç gram oluyorlar şu an :)
Canım ben 16+3te gitmiştim 2 gün önde çıktı 170 gram 14 cm dedi doktor☺
Kız anneleriii ben yavaş yavaş bi batağa doğru sürükleniyorum heralde 😂 şu güzelliklere bakınn offfff 😍
Ayy çok şekerler canımm kokoş kız bebişler yükleniyoorr😍😂 neyse ki şu uzun çorapları erkek bebişlerde giyiyor bizde ucundan hevesimizi alacağız😅🐣

Canım ben 16+3te gitmiştim 2 gün önde çıktı 170 gram 14 cm dedi doktor☺

Ayy çok şekerler canımm kokoş kız bebişler yükleniyoorr😍😂 neyse ki şu uzun çorapları erkek bebişlerde giyiyor bizde ucundan hevesimizi alacağız😅🐣
Yaaa evett ponpon olmadan da unisex olur gayet 😍 şu heveslerimiz 🐣

Aynen bende biraz araştırdım karından vajinal farkı olunca. Vajinal daha doğru sonuç veriyomuş ama uzun süre vajinal muayne olmayınca bi zor geldi 😄 ileriki haftalarda bi daha bakılcakmış ööff öffff
Bilmediğim için soruyorum neden ileriki haftalarda vajinal bakılıyor? Ben böyle bişey istemem ki doktorlarımında isteyeceğini sanmıyorum.

Bilmediğim için soruyorum neden ileriki haftalarda vajinal bakılıyor? Ben böyle bişey istemem ki doktorlarımında isteyeceğini sanmıyorum.
İleriki haftalarda vajinal bakılmıyor. Yeniden serviks uzunluğuna bakılacak kısalma vs ters bi durum var mı diye. Karından ölçülen doğru sonuç vermiyormuş o yüzden vajinal bakılıyor. Ben riskli grupta olmamama rağmen bu şekilde. Riskli gruptakilerin daha sık bakılıyor sanırım. İstemezseniz baktırmazsınız tabiki 😊

Ben hiçbirini bilmiyorum. Aslında boyunu sordum. 1.90 dedi :) ben de ciddi ciddi yaa dedim. Sonra fark ettim şaka yaptığını 😂
crl ölçüp haftasına uyumlumu diye bakıyor genelde ama en son gittiğimde 5 cm di :KK70: şimdi 8 fln dır diye düşünyorum 15+3 te gideceğim bakalım kaç olacak

L Larissa canım naptın aşı olayını, alıcam randevu hep erteliyorum ben🙈
Kuzu eşim pazar günü oldu. Aynı anda olmayalım kötü olma ihtimaline karşı dedik. Ama ilk dozdan bile kolay geçirdi valla hiçbi sıkıntısı olmadı maşallah 😅 bana da bi cesaret geldi o yüzden bugün olmayı düşünüyorum evde az işlerim var bitireyim, kolum ağrırsa canım hiçbi şey yapmak istemez çünkü 😑 sen ne zaman olcaksınn hadi birbirimizi gazlayalım 😂

Merhaba kızlar
Bugün kontrolum vardı bebislerden biri 16+6 günlük digeri 17+1 günlük biri 170gr digeri 190gr çok şükür iyiler Rahim ağzı uzunlugu gayet iyi dedi biri kesin kız diğerinde bi çıkıntı var ama emin değilim dedi haftaya tekrar bakalım dedi
Hay maşallahhh bebeler hep önde gidiyor. O kadar kustuk ama iyiler demekki bi duygusallık çöküyo iyi haberler duyunca 😢 bak yaramaza nasıl uğraştırıyo ya bu hafta bu hafta derken doğumda öğrencez heralde bu gidişle 😂

Hay maşallahhh bebeler hep önde gidiyor. O kadar kustuk ama iyiler demekki bi duygusallık çöküyo iyi haberler duyunca 😢 bak yaramaza nasıl uğraştırıyo ya bu hafta bu hafta derken doğumda öğrencez heralde bu gidişle 😂
Evet bisey yiyemiyorum hala Dr mide bulantın geçmiştir bulanti ilacını birakibilrsin dedi 🙄dedım nerde devam ediyor o zaman devam et dedi
Insallah haftaya görür kesin bir şekilde ogreniriz 😁
Bide kilodan dolayı karnim büyük hamile bel destek kemerini sordum kullanabilirsin dedi fitigimda var belim ağrıyor bacagima vuruyor
Bugün sipariş vereceğim inş faydasi olur

Evet bisey yiyemiyorum hala Dr mide bulantın geçmiştir bulanti ilacını birakibilrsin dedi 🙄dedım nerde devam ediyor o zaman devam et dedi
Insallah haftaya görür kesin bir şekilde ogreniriz 😁
Bide kilodan dolayı karnim büyük hamile bel destek kemerini sordum kullanabilirsin dedi fitigimda var belim ağrıyor bacagima vuruyor
Bugün sipariş vereceğim inş faydasi olur
Ayy ben bıraktım darısı size olsun inşş tüm bulantısı olan zorluk çeken hamilelere 🙏🏼
Ya benimde sabahları inanılmaz bel ağrım oluyo sanki yataktan değilde taşın üstünden kalkıyorum. Hamile yastığı da kullanıyorum uyku kalitesi olarak aşırı faketti diyebilirim. Ben de burdaki kızlara danışarak almıştım bi dene istersen canım

Kuzu eşim pazar günü oldu. Aynı anda olmayalım kötü olma ihtimaline karşı dedik. Ama ilk dozdan bile kolay geçirdi valla hiçbi sıkıntısı olmadı maşallah 😅 bana da bi cesaret geldi o yüzden bugün olmayı düşünüyorum evde az işlerim var bitireyim, kolum ağrırsa canım hiçbi şey yapmak istemez çünkü 😑 sen ne zaman olcaksınn hadi birbirimizi gazlayalım 😂
Şimdi sen bugün diyince benimde yarın sabaha randevu alasım geldi😀😀😀 şimdi benm iki sinovactan sonra ilk biontecim olcak bişi olmaz dimi ya yan etki olumlu dişünmek istiyorum🙈🙈 hadi olalım olumlu düşüncelerle🙏🏻🙏🏻🥰🥰😀😀

X