2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar sonuclarım çıktı.
8 mart 5,10 iken
10 mart 31,29 çıktıııı

artış nasıl kaç kat artmış oluyor .
Artış gayet iyi fakat bir kaç gün sonra yeniden tekrarla demiştir doktorun çok çok erken öğrenmişsin kıyamam sana umarım katlanarak artsin yavrumun kocaman olduğunu da görelim çok sevindim

Artış gayet iyi fakat bir kaç gün sonra yeniden tekrarla demiştir doktorun çok çok erken öğrenmişsin kıyamam sana umarım katlanarak artsin yavrumun kocaman olduğunu da görelim çok sevindim
öğleden sonra sonucumu göstericem canım doktor ile konuscam şuan gidemiyorum kızım okuldan gelicek. onu geçirince direk hastaneye koşturup gidicem bakalım doktor ne diyecek. Amin insallah rabbime binlerce kez şükürler olsun. allah razı olsun senden çok güzel dileklerde bulunuyosun :)

Merhaba, Kalp atışını duydunuz mu acaba? Sizden 1 gün gerideyim. Cumartesi gideceğim kalp atışına ama acaba erken mi diye tedirginim.
Yok canım erken değil 5 haftalık kese gördüysen 6 haftalık kalp atışı duyulur oğlumda da oyle olmustu ben de eşim izin alırsa yarın gıdıcem Allah nasip ederse yarın cuma dıyosun demi öbür hafta değil

Daha cok yeni canım valla rahmine düşer düşmez yakalamıssın 5 le merakımız sağ olsun artısın güzel insallah Boyle devam etsin sıkı sıkı tutunsun

Herkes Çin takvimine yanlış bakıyor benim kuzenimin eşi Çinli olduğu için direk ona hesaplattım. Şimdi anlatayım ben, yaşınıza (eğer Ocak ve Şubat da doğduysanız 2 diğer aylar ise 1) ekleyin. Beraber olduğunuz ayın bir önceki aya bakın ve fotoda kesişen şey sizin bebeğinizin cinsiyeti

Kuzum bizi birbirimizden başka kim anlar Öğleden sonra haberlesiriz insllah hayirli haberlerle gel

Nursu anlamadım ben ya

kız anlamadım yine nette otomatik hesaplama yapıyor

Kızlar sonuclarım çıktı.
8 mart 5,10 iken
10 mart 31,29 çıktıııı

artış nasıl kaç kat artmış oluyor .
Gayet güzel artmış canim hic tedirgin olma sadece çok erken gitmişsin kana kan vermek seni biraz yıpratır ama bebisler için her şeye değer sağlıklı olsunlar da

örnek veriyorum : ben 1991 Temmuz doğumluyum normalde 30 yaşındayım ama 1 eklemem lazım o yüzden sol tarafta 31 i buluyorum. sonra ben muhtemelen 22 şubatta hamile kaldım (siz emin değilseniz batınızı hesaplayn) Şubat ayını da bir önceki ay olarak bakmam gerekiyor yani Ocak. 31 in Ocak ayı erkek görünüyor.

Eklentiler

• mmexport1646901122706.png
    874,8 KB · Görüntüleme: 55
Harikaaaaaaaa MashaAllah şu listeye bak Allah'ıma şükürler olsun isnhaAllah devamida gelir... İnshaAllah bende burda olbilirimmmmmm

Canım topigin hayırlı olsun İnshaAllah.. diğer topik gibi buda bereketli gelir ve sonund herkes bebişine kavuşur

Gayet güzel artmış canim hic tedirgin olma sadece çok erken gitmişsin kana kan vermek seni biraz yıpratır ama bebisler için her şeye değer sağlıklı olsunlar da
Erken öğrendim canım . sağlık ocağında kan degerlerime bakırmıstım rica ettim beta da istedim 5,10 çıkınca 8 martta. bugun yine gittim konteol amaçlı . 31,29 .çıktı . hafta içi bidaha veririrm :)

Ben de 30 yaş Mayıs doğumluyum hamile kaldığım tarih 4 subat kız mı dogru mu baktım buna göre

21 ekim 1992 ben
01.mayıs 1992 eşim
26 yumurtladım 27 sinde öatladı 28 indede baraber olduk
18 şubatta kanamam oldu ay beynim yandı hesaplatabilirmisin rica etssem geline :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…