2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
21 ekim 1992 ben
01.mayıs 1992 eşim
26 yumurtladım 27 sinde öatladı 28 indede baraber olduk :KK70:
18 şubatta kanamam oldu :KK70: ay beynim yandı hesaplatabilirmisin rica etssem geline :)))
Benim de beynim yandı ne olur anlayan biri beni de hesaplasın :)
1997 Haziran doğumluyum
Eşim 1985 Mart doğumlu tahminime göre 14 yada 15 Şubatta tuttu

Harikaaaaaaaa MashaAllah şu listeye bak Allah'ıma şükürler olsun isnhaAllah devamida gelir... İnshaAllah bende burda olbilirimmmmmm☺️😭😭

Canım topigin hayırlı olsun İnshaAllah.. diğer topik gibi buda bereketli gelir ve sonund herkes bebişine kavuşur 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰🥰🥰🥰
Amiinn canım ALLAH razı olsun, daha sizde geliceksin bu topiğee yeriniz hazırr 😍😍

kuzu ve
21 ekim 1992 ben
01.mayıs 1992 eşim
18 şubatta kanamam oldu :KK70: ay beynim yandı hesaplatabilirmisin rica etssem geline :)))
kuzu ben bile anlamadım 🤣 yani kısaca sen şubatta hamile kaldın dimi gün önemli değil ay önemli

kuzu ve
kuzu ben bile anlamadım 🤣 yani kısaca sen şubatta hamile kaldın dimi gün önemli değil ay önemli
kuzum şubatta yumurtladım 26-27-28 günleri değerlendirdik ama direk hamile kalmıyosun ki :) marta aksıyor ilerlemesi tutunması vs vs :KK70: benm mart gibi hamile kaldığımı düşünüyorum. direk ilişkiye giridğim tarihleri koymuyorum :KK70:
hesapladım şimdi
Şubat erkek
Mart kız çıkıyo :KK70:

21 ekim 1992 ben
01.mayıs 1992 eşim
Şubatta tutunduysa Erkek Mart ilk haftaları tutunduysa ki bence hcg değerine göre şuan öyle görünüyor Kız kuzum

Kızlar ya Gebeliği takip ettiğiniz bir uygulama var mı Android için

X