2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar bu sabah benim mide bulantılarım ve mide ağrım başladı,sizce ne iyi gelir bu duruma sizde aynı şeyi yaşıyormusunuzz
canım bende bulantı yok ama 1 haftadır sabahları midemde ekşime ve ağrı şişlik var ılık su içmeye çalış çok sıcak ve soğuk tüketme bulantı için bilemiyorum malesef ((

kuzu kese fotoğrafına göre cinsiyet söylüyor bebek kesenin sağında ise erkek solunda ise kız kese fotolarınızı bekliyoruz
Benim kan takibi yapılıyo kuzum sonrasında gitcem kaç haftalıktır acaba suan kese 5 haftalıkken görünüyomuş sanırım

Benim kan takibi yapılıyo kuzum sonrasında gitcem kaç haftalıktır acaba suan kese 5 haftalıkken görünüyomuş sanırım
Canım haftaya gore değil de betaya gore görülüyor diye biliyorum 2000 3000 civarindayken görünüyormus, beni tahmini artışa gore yarin çağırdı doktorum inşallah görürüz

Kan verdim geldim kızlar 11.30-12 gibi çıkar dediler.
dün birisi grupta progestn demişti birisi içmiş . ben doktora sordum sakın kafana göre alıp içme sağlıklı bebeğin gelişimini bile durdrablirsin öle dedi. 5 haftadan sonra bakarız gerekirse yazarım sana dedi.

ben sormuştum kuzum düşük olmasın diye gebelere verilirmiş diye duymuştum AMAN AMAN HİÇBİR GEBEMİZ GRUBUMUZDA NE DENİRSE DENSİN DOKTORUNA DANIŞMADAN KİMSE HİÇBİR ŞEY YAPMASIN KULLANMASIN

ben sormuştum kuzum düşük olmasın diye gebelere verilirmiş diye duymuştum AMAN AMAN HİÇBİR GEBEMİZ GRUBUMUZDA NE DENİRSE DENSİN DOKTORUNA DANIŞMADAN KİMSE HİÇBİR ŞEY YAPMASIN KULLANMASIN
İşte bende merak etttim hemen doktora sordum . Direk bana öyle dedi gelişimi bile durabilir diye.
Sen nasılsın canım konusmaları kaçırıyorum okuyabildiklerimi okuyorum . bir daha kan verdin mi ?

İşte bende merak etttim hemen doktora sordum . Direk bana öyle dedi gelişimi bile durabilir diye.
Sen nasılsın canım konusmaları kaçırıyorum okuyabildiklerimi okuyorum . bir daha kan verdin mi ?
iyiyim kuzum ben de yarın doktora gidip kan vereceğim Geçen Cuma 1.2 Salı 27 yarın Cuma kaç olur ona bakacağım benimki yaşam mücadelesi veriyor gibi. İnşallah sağlıcakla hayırlısıyla tutunur devam ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…