2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Bide benim doktor mecburiyetten gittiğim bi doktor idrarda kan görülebilir endişelenme. Ağrılar normal stres yapma tarzı şeyler söyledi ne derece doğru ki

Bide benim doktor mecburiyetten gittiğim bi doktor idrarda kan görülebilir endişelenme. Ağrılar normal stres yapma tarzı şeyler söyledi ne derece doğru ki
Lekelenme bende de oldu o normal,ağrı desen o da bende mevcut doktora söyledim çok normal dedi hiç bişeyi stres yapma sağlıkla kalp atışlarını da duyarız inşallah

Geçen pazar günü idrar sonrası ben de Pembe leke gördüm direk doktoru aradım korkmamami muhtemelen yerleşme kanaması olduğunu söyledi. Sonrasında da benzer bir durum olmadı.

Doktorum da bana salı günü gelmemi söyledi ama ben pazartesiye randevu aldım. Kan sulandırıcı kullanıyorum iğnelerim bitmiş olacak. İnslalah o gün keseyi görürüm. 4+3 te gitmiş olacağım.
Benim de şuan 4+3 doktor alttan bakarsak kese gözükür dedi ama ben korkuyorum o yüzden gitmedim 1 kaç gün daha bekleyip karından görmeyi düşünüyorum inşallah

Benim de şuan 4+3 doktor alttan bakarsak kese gözükür dedi ama ben korkuyorum o yüzden gitmedim 1 kaç gün daha bekleyip karından görmeyi düşünüyorum inşallah
Aciliyetiniz yoksa bekleyin tabi ben igne yazdırmak için mecbur gideceğim. Öyle olmasaydı en az bir hafta daha beklerdim.

Canım hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebisler ya hem de ikiz beta değerin nasildi kese görene kadar benim ailemde de her kuşakta ikiz var ben de çok merak ediyorum ihtimal var midir diye
Ben tüp bebekle gebe kaldım transferden sonraki 9.günümde 767ydi. Bir hafta sonrada keseyi görmüştüm Teşekkür ederim

Ben 4haftalıkken karından gördüler beta değeriyle mi alakalı acaba. Benim çift kese var betam yüksek. Bence de alttan bakıp riske atmaya gerek yok yeterki sağlıklı olsun bebeklerimiz

Ben 4haftalıkken karından gördüler beta değeriyle mi alakalı acaba. Benim çift kese var betam yüksek. Bence de alttan bakıp riske atmaya gerek yok yeterki sağlıklı olsun bebeklerimiz
Aynen betanin 3000 üzerinde olması gerekiyor karından görülmesi için. Sağlıkla gelsinler inslalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…