2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ay belis zamanında doymuyorduda noldu şimdi oturup ağlıyoruz:) ne zormuş kız tamam 2 yaşına kadar normal diyorlar ama dayanamiyoruz bir anne olarak. annem ablanla kardeşinde yemiyordu oturup ağlıyordum ne çektim herkes yaşıyor diyor yalnız farkındaysan kendimi örnek vermedim bebekligimden beri boğazıma duskunmusum:))
Düzelecekse kabulüm 🤭 bende yemezmişim küçükken 😂

Yaaaa bebeğimmm nasıl ozledim sizleri yaa doğurduk yok olduk
Sağol kuumm sürprüzzz oldu🥲 gene haziran bebesi geliyoreee
Gerçekden öyle çocukla ilgilenmekden buraya gelinemiyomuş😍😀
Yaaaa ne güzelll aynı olucaklar tam 2 yaş 😍 doğum günlerini aynı günde çıkarırsın😂

• Komik
Reactions: Jou
Gerçekden öyle çocukla ilgilenmekden buraya gelinemiyomuş😍😀
Yaaaa ne güzelll aynı olucaklar tam 2 yaş 😍 doğum günlerini aynı günde çıkarırsın😂
Senin nasıl gidiyor bebeylee
Hahahahah öyle etcem kız şansımaa işin kolaylığı oldu vallahaa gelenlere pek kolaylık değil gibi 2 sine ayrı hediye :KK70:😂

Senin nasıl gidiyor bebeylee
Hahahahah öyle etcem kız şansımaa işin kolaylığı oldu vallahaa gelenlere pek kolaylık değil gibi 2 sine ayrı hediye :KK70:😂
Ben 1 yaşdan sonra doğum gününü bıraktım baya büyüm yaptım doğum gününü😂
2.yaşda evde öyle bi pasta yoksa bunlara yetişilmez
2. Olursa ilerde onada 1 yaş yaparım tamam😂
Daha beklemesinler 😂

Ayyy benim bebek 8-9 ayına kadar okadar uslu sesi çıkmayan bebekti , sonra ne olduysa değişti acayip aramaz bi bebeğe dönüştü😂😂😂😂

• Komik
Ben 1 yaşdan sonra doğum gününü bıraktım baya büyüm yaptım doğum gününü😂
2.yaşda evde öyle bi pasta yoksa bunlara yetişilmez
2. Olursa ilerde onada 1 yaş yaparım tamam😂
Daha beklemesinler 😂

Ayyy benim bebek 8-9 ayına kadar okadar uslu sesi çıkmayan bebekti , sonra ne olduysa değişti acayip aramaz bi bebeğe dönüştü😂😂😂😂
1 yaşlar herzaman kıymetli oluyorr kızzz bende yaptım organizasyonlu artik busenede kızıma ailecek bi kutlama ederim
Ben 9 aylık gebeyken 🤣🤣🤣
HUyları değşiiyor zaman zaman ya bunlarınn benimkide hiç durmuyo ordan oraya atlıyo heryeri dağıtıyorr baktım durmuyor bide memeyi kesemedim sadece azalttım aklı ona geliyo oyalandırıyorum yada baby tv açıyorum unutturuyorum çokta yara oldu gebe olduğum içinmi acaba bilemedim genelde daha fazla emiyordu ama azalttıkca bi meme alsin uzun emiyo yarım saat öldüm dirildim 😏

1 yaşlar herzaman kıymetli oluyorr kızzz bende yaptım organizasyonlu artik busenede kızıma ailecek bi kutlama ederim
Ben 9 aylık gebeyken 🤣🤣🤣
HUyları değşiiyor zaman zaman ya bunlarınn benimkide hiç durmuyo ordan oraya atlıyo heryeri dağıtıyorr baktım durmuyor bide memeyi kesemedim sadece azalttım aklı ona geliyo oyalandırıyorum yada baby tv açıyorum unutturuyorum çokta yara oldu gebe olduğum içinmi acaba bilemedim genelde daha fazla emiyordu ama azalttıkca bi meme alsin uzun emiyo yarım saat öldüm dirildim 😏
Oooo emziyosan hala oda sıkıntı cidden memeden kesme olayı
Memeye alıştırma ayrı olaylı , memeden kesme ayrı olaylı şaka gibi ya🤦🏼‍♀️
Ben 3 ayllıkken bıraktığım için memeyi o konusa kafam rahat . Ama sen tabi bide hamilesin 🤦🏼‍♀️

• Üzgünüm
Oooo emziyosan hala oda sıkıntı cidden memeden kesme olayı
Memeye alıştırma ayrı olaylı , memeden kesme ayrı olaylı şaka gibi ya🤦🏼‍♀️
Ben 3 ayllıkken bıraktığım için memeyi o konusa kafam rahat . Ama sen tabi bide hamilesin 🤦🏼‍♀️
Evett yaaa bazen diyorum keske gece mamalari verseydimde belki bırakırdı ama anne sütü daha sağlıklı diyede devam ettimm nese artık 2 ciye ben daha cok tecrubeliyim napıcağımı biliyorum artık🥳 sorma yaaa alıştırmak ayrı dert bıraktırmak ayrı birsey sürdüm bırakmadı son care oydu benim için oda olmadı yaladı durdu 😂😂😂

Erkek hissediyorumm bir kızım var 🤭 salı ya kaldı eşim vardiyası degişti biranda salıya bulabildik ancak randevu
Bende erkek hissediyorum valla ögrendigimden beri. Aa benim de carsamba günü 🙏🏼 Benimde bir kızım var kız olursa göbek atarım vallahi. Erkek olursa da hep hayalimdeki gibi bir kız bir erkek. İnsan kız tadı alınca 10 tane de olsa bakabilir ya bence😁 saglıklı olsunlar da

• Komik
Evett yaaa bazen diyorum keske gece mamalari verseydimde belki bırakırdı ama anne sütü daha sağlıklı diyede devam ettimm nese artık 2 ciye ben daha cok tecrubeliyim napıcağımı biliyorum artık🥳 sorma yaaa alıştırmak ayrı dert bıraktırmak ayrı birsey sürdüm bırakmadı son care oydu benim için oda olmadı yaladı durdu 😂😂😂
Ben sabır tasıyla bıraktırdım cok memnunum hic aglamalı bi bıraktırma olmadı cok sukur

Bende erkek hissediyorum valla ögrendigimden beri. Aa benim de carsamba günü 🙏🏼 Benimde bir kızım var kız olursa göbek atarım vallahi. Erkek olursa da hep hayalimdeki gibi bir kız bir erkek. İnsan kız tadı alınca 10 tane de olsa bakabilir ya bence😁 saglıklı olsunlar da
Evett bende kız niyetine geldim ama olsun dedim erkekte dağ gibi arkamızda durur 😂

Benim 3. Ayda sütüm kendi kendine azaldı mecbur bırakmak zorunda kaldık. Ama mamaylada pek ala hayatımızı devam ettirdik😂
Mamada alışkanlık yapıyor bırakmıyo her ikiside sıkıntı cidden bu aylarda🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

• Üzgünüm
Benim 3. Ayda sütüm kendi kendine azaldı mecbur bırakmak zorunda kaldık. Ama mamaylada pek ala hayatımızı devam ettirdik😂
Mamada alışkanlık yapıyor bırakmıyo her ikiside sıkıntı cidden bu aylarda🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Oyyy oyyy vallahaaa yaaa
Bak benimki biri kesildii digeri geliyo kesilmiş orayı emdi emdi baktı gelmedi diğerine geçti biliyo orda süt yok mesela buda kesilse keşke bırakır kesin ağlamaz bencede yanii hayır diyince nazlanıyo oda

Oyyy oyyy vallahaaa yaaa
Bak benimki biri kesildii digeri geliyo kesilmiş orayı emdi emdi baktı gelmedi diğerine geçti biliyo orda süt yok mesela buda kesilse keşke bırakır kesin ağlamaz bencede yanii hayır diyince nazlanıyo oda
Canım bence memeden keseceksen kes ama sütünü kesme, makineyle sağmaya devam et. Tamamen sütün kesilirse bu sefer bebek doğunca emzirme sürecine en başından başlamak zorunda kalırsın. Yok yara oldu, yok acıdı derdin olmadan büyütürsün en azından. 5 ay sonra en baştan başlamak zorunda kalma bence.

• Beğen
X