2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dönem dönem oluyor sık sık kalkma
Benim kızım hala kalkıyor şükür sayı ikiye düştü bundan iki ay önce 4 5 kere kalktığımı bilirim bazı zamanlar ise yerine koyduğum an kalkıyordu

Ben hiç mama veremedim biberon almadı
Ama denesem faydası olurumuydı bilmiyorum bazı arkadaşlarda ise yaradı bazılarında yaramadı dilersen gece maması verebilirsin

Bir yaşından sonra kademeli olarak süreç kolaylasak

Bir yaş değilde bende hep 18 aylık keserim demiştim bu arada çalışmıyorsanız gece beslenmesini kesebilirsiniz bir yaştan sonra
Bana bir yaş çok küçük geliyor kesmek için 🥹
Mama almıyor denedim. Emdiği için uyanıyor büyük ihtimalle 4-5 kere uyanmasına bile şükredeceğim. Çalışmaya başlayacağım için 12 ay düşünüyorum ama bakalım ne olacak.

Teyzoşlari uzun zamandir yoktuk görselle gelelim dedik 🥰🥰

Eklentiler

• 20231224_171720.jpg
    20231224_171720.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 35
Dün aklıma geldin araya bir şeyler girdi unuttum kalp kalbe karşıymış 😍

Kocaman olmuşlar yaaaa😍
Hadi ya unutulmadigima sevindim 🦋 Vallahi kafami kasiycak vaktim olmuyor kuzum ya tam giriyorum yazayim diyorum biseyler cikiyor oyle oldular büyüyorlar vallahi birden 🤭 ufaklik sunnet oldu onunla ugrastik biraz huzursuz gecti iyilesme donemi abisinden once erkek oldu pasam 🫠

Hadi ya unutulmadigima sevindim 🦋 Vallahi kafami kasiycak vaktim olmuyor kuzum ya tam giriyorum yazayim diyorum biseyler cikiyor oyle oldular büyüyorlar vallahi birden 🤭 ufaklik sunnet oldu onunla ugrastik biraz huzursuz gecti iyilesme donemi abisinden once erkek oldu pasam 🫠
Ooo geçmiş olsun 😍 zor tabi iki küçük bebekle. Alışmışsınızdır artık birbirinize 🥰

Mama almıyor denedim. Emdiği için uyanıyor büyük ihtimalle 4-5 kere uyanmasına bile şükredeceğim. Çalışmaya başlayacağım için 12 ay düşünüyorum ama bakalım ne olacak.
söylemesi kolay, uygulamak zor tabi ama belki her uyandığında meme vermemeyi deneyebilirsin. zamanla da kesersin gece beslenmesini.
doktor bize 7. aydan itibaren gece beslenmesini kesmemizi söyledi, ama tabi uygulayamadım ben. şu an hala 3-4 kere uyanıyor. 2 yaşında memeyi bırakacam, ancak öyle düzelecek gibi.

X