2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öhöm öhöm ben geldim 😂 ilaç şeklinde değil ama Zühre ananin macununu aldım. Hem iştah açıyor hem bağışıklığı güçlendiriyor. Bide fly mix sprey var bakteri virüslerden uyuzdan falan koruyor onu aldım dışarı çıkarken sıkıyorum
Zühre ananın hangi macunu peki? Zühre ana yazınca birsürü bi şey çıkıyo 🥸

Zühre ananın hangi macunu peki? Zühre ana yazınca birsürü bi şey çıkıyo 🥸
Çocuklar için olan sarı kutu. Dur link bakayım

İşte bu kids yazan. Tadı da çok güzel ahsen kaşığı yalıyor 😂😂😂 Eylül gibi başladım ben vermeye 1 tatlı kaşığı veriyorum. Her gün de vermiyorum aklıma geldikçe

Çocuklar için olan sarı kutu. Dur link bakayım

İşte bu kids yazan. Tadı da çok güzel ahsen kaşığı yalıyor 😂😂😂 Eylül gibi başladım ben vermeye 1 tatlı kaşığı veriyorum. Her gün de vermiyorum aklıma geldikçe

Aa bakayım canım buna sagolasın. Tadını begenmesi güzel ama. Öyküye balık yagını zorla içiriyorum çığlık çığlığa 😵

Çok vermissin kuzum bide hep emziriyosun yoruluyosun allah kolaylık versin iki erkek bebe olunca olsun allah sana güç veriyor bak büyütüyosunn ben doğurayım 1yaşı olcak rahatlıcaksın
Insallah cnm insallah

• Amin
Reactions: Jou
Bebeğimm aslında agustos ayı öncelerden istiyodum ama sonra vazgectim busene daha gecsin dedim derken kalmışım çoktan 🤭 eylule tutturmusum korunmuyoduk ama plansız birşeydi ilk baslarda degisik oldum nasıl olcak nasil bitcek şimdi alışıyorum artık hayırlısı
Belki biraz zorlar ama evdesin zaten ya her türlü idare edersin. Senin kız sakindi zaten uykusu fln rahattı çok zorlanmazsın bnce canım

• Beğen
Reactions: Jou
Sağlık ocagina gidip çıkışasım geldi bak simdi 🤣
Ne güzel valla ya ilgililer. Ben de şaşırıyorum burdan bizi aradılar gelin dediler yazılarını gördükçe 🥸 buraya arada bakmasım haberim olmayacak valla. Normalde 18. Ayda goturmeyi dusunmuyodum çünkü doktorum bi dahaki kontrole 2. Yaşında gelirsiniz artık kontrol süreleri uzadı fln demişti.

Ay ne güzel ya kalp atisini fln duymuşsundur, cinsiyeti belli olur yakında ne hissediyorsun? Pembe mi mavi mi? 😍
canım nasıl haber vermezler ya
19 ayda menenjit son doz var sen yaptırmışmıydın bilmiyorum ama haberin olsun

X