2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hamileliginde bi sıkıntı mi var canim doktor yasakladi mi yani 🤔 Son ana kadar devam bizde 🤭 sorun olunca yasakliyorlar tabi de
Doktor hiç yasaklanmadı canım ama ben 1 buçuk ay önce idrar yollarında enfeksiyon olduğu için hastanede yattım ondan beri bişey yapmıyoruz hatta 5.aydan beri 🤣Biz tedirgin oluyoruz Bi arkadaşım 36. Haftasında ilişkiye girdikten yarın saat sonra suyu gelip doğum yapmıştı o da gözümü korkutmuş olabilir 😂

Aynı bennnn 😁 Bende hep giyerim atlet 😀
Rahat edemem hiç 🤭
Ne yaniii bu topikte en seksii benmiyim yaniii :KK23: :oops:
Demek kiiii😍
Geçen de yazmıştım kız üşeniyorsanız hiç olmadı bebe yağı alın dustan cıkarken sürün diye.Ben de 2 hafta sürmedim hasta olduğum dönemde göbüşümün alt kısmında 2 tane olmuş demek ki yağlar kremler işe yarıyormuş.
🙈
Kızlar ben kontrolden çıktım. 2 kilo olmuşuz 🤭 haftası ile uyumlu dedi doktor.
İlk defa NST ye girdim onun sonucuda güzel.. İdrarda enfeksiyon devam.. Şerefe monurol saşeee 😆 extra antibiyotikte vermiş bu sefer 3 gün kullanılıyormuş 🙈 3 hafta sonra bir sonraki kontrol.. Ve 32. Hafta raporu alındı belirsizlik bitti 😁
Maşallah gözün aydın 🌺
Mayıs annelerin de biri 4.600 gr doğurmuş bebişini hemde normal 😯
Hay maşallah ne güzel 😍

Genede yeme içme var oğlan olursa mesela oda enbaştan
Aman yok kız ben evde giydiricem kızdan kalan pembeleri napayım yani ilk aylar çok çabuk büyüyorlar.Kızım da yaz bebesiydi😊2 tane doğunca giyeceği 5 li takım aldım battaniye vs kızımdan kalanları kullanıcam.Bir de yazlık şortlu takım aldım bir kaç tane.Bebek arabam bile pembe🤣

• Komik
Reactions: Jou
Aman yok kız ben evde giydiricem kızdan kalan pembeleri napayım yani ilk aylar çok çabuk büyüyorlar.Kızım da yaz bebesiydi😊2 tane doğunca giyeceği 5 li takım aldım battaniye vs kızımdan kalanları kullanıcam.Bir de yazlık şortlu takım aldım bir kaç tane.Bebek arabam bile pembe🤣
Hahahahaha zannetcekler bu da kız 🤣🤣

Aynen canom yanlış değilde bizimki hassas sanırım ben hernekadar gitsemde yanına pek yanaşmıyor hard gibide olmuyorsa banada sarmaz 😂😂
Topiğin ek seksisi benim derken boşa demiyormuş hatun 🤣 Benim ağrılar çok olmasa devam ederdim.Kızımdayken ara vermemiştik ilk 3 ay bulantı dışında 😂

• Komik
Reactions: Jou
X