2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok hiç benim düşük geçmişim var biraz açıkcası ikimizdede korku kalmış doktor yasaklamadı ama biz bu kararı aldık eşim de sağolsun😄
Benimde vardı kuzuu sonra dedi doktor artık birşey zararı yok dedi rahim kapanmış demiştii ama genede oyle pek etmedik tabi çünkü eskisi gibi olmay hard gibi 🙈🙈

Benimde vardı kuzuu sonra dedi doktor artık birşey zararı yok dedi rahim kapanmış demiştii ama genede oyle pek etmedik tabi çünkü eskisi gibi olmay hard gibi 🙈🙈
Benim aslında bunda düşük tehlikem olmadı hiç ama ne biliyim öyle bi karardı işte 😄 yok doktor izin verdiyse olabilir zaten bu yanlış değil

• Beğen
Reactions: Jou
Benim aslında bunda düşük tehlikem olmadı hiç ama ne biliyim öyle bi karardı işte 😄 yok doktor izin verdiyse olabilir zaten bu yanlış değil
Aynen canom yanlış değilde bizimki hassas sanırım ben hernekadar gitsemde yanına pek yanaşmıyor hard gibide olmuyorsa banada sarmaz 😂😂

Ben kocama gidiyorumm ama yanaşmıyor ki bana kızz birşey ollacagındanmı korkuyor bilmiyorum ama yinede hamileyken hard gibi ilişki olmayınca benide sarmıyo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Deli kiz dikkat etcen tabi ki öyle etcen 🤣🤣🤭
Aman bugünlerde gecer be. Kuzu dün gece midem delindi sandim öyle bir yandi ki son hapimi yuttum sutupta kalmadi pzrtesiye kadar Allah a emanet mide 🤲🏻🙄🤕🔥

• Üzgünüm
Hahaha belkide kızz 😂 2ci bebeyi artık yeni ev alanaa kadar yapamam masrafı çok genede buna yetişir ama ikinciye pek yetişmez kiradayız herşey pahalı artık epey sıkışırızz allah yardım ediyorr ama zorlanırız
Evet canım hepimiz icin aynı şey geçerli artık cok zor ev almak insanlar kendini geçindiremiyor masraflar çok fazla yinede çok şükür halimize umarım bizim nesil de güzel günler görür geçim sıkıntısı darlıktan kurtuluruz

• Beğen
Evet canım hepimiz icin aynı şey geçerli artık cok zor ev almak insanlar kendini geçindiremiyor masraflar çok fazla yinede çok şükür halimize umarım bizim nesil de güzel günler görür geçim sıkıntısı darlıktan kurtuluruz
Evett kuzuumm yaa ignesi var o bu şu var faturalar hele allah yardımcımız olsunn

X